MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Litva - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Litva

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Kombinované studium magisterské studium Datová věda v Litva - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Datová věda v Litva. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Datová věda, Litva Filter

Magistr v modelování a analýze dat

Vilnius University
Magistr
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 semestry
01 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Cílem programu je vzdělávat mezinárodně uznávané profesionály v oblasti modelování a datové vědy, kteří odborně využívají aktuální znalosti statistik, ekonometrie a datové věd ...

Čtěte více