MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Datová analytika Litva zde

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Litevská republika je oficiální název země. To se nachází v severní části Evropy. Litva oceňuje vědy a techniky v jejich vzdělávacím systému velmi. Má základní aspekty primární, sekundární a terciární úrovní vzdělání. Litva je další vedoucí země v oblasti poskytování umění, vědy, techniky, jakož i technologických předmětů. Litva čelí několika výzvám v oblasti vysokoškolského vzdělávání v posledních letech, které vedly k vytvoření 20 vysokých škol ke zvýšení jeho dostupnosti.

Nejlepší Kombinované studium Datová analytika v Litva. Získejte všechny informace o Kombinované studium Datová analytika a kontaktujte školu v Litva!

1 Výsledky v Datová analytika, Litva Filter

Magistr v modelování a analýze dat

Vilnius University
Magistr
01 Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
3&nbsp;-&nbsp;5 semestry
01 Čvn 2021
Angličtina
Kampus

Cílem programu je vzdělávat mezinárodně uznávané profesionály v oblasti modelování a datové vědy, kteří odborně využívají aktuální znalosti statistik, ekonometrie a datové věd ...

Čtěte více