Magisterské studium Computer Technology - Magisterské studium Computer Technology hledejte zde!

Magisterské studium Computer Technology - Zde naleznete magisterské studium Computer Technology

Získání magisterského titulu je náročný a obohacující proces. Tyto pokročilé stupně obvykle vyžadují jeden nebo dva roky studia mimo bakalářský titul. Absolventi musí obvykle absolvovat závěrečný projekt, který demonstruje odborné znalosti předmětu.

Co je Master v počítačové technologii? Tyto programy zvyšují znalosti studentů o hardwaru a softwaru počítače. Studenti se naučí používat technologii jako nástroj pro řízení informací a zlepšení výsledků. Absolventi se také učí nové způsoby, jak přizpůsobit své znalosti rychle se měnícímu počítačovému průmyslu. Kromě odborných schopností se tito odborníci naučí vést jiné týmy méně zkušených odborníků z oblasti technologií. Mezi předměty, které se často zabývají, patří inženýrství, sítě a kybernetická bezpečnost.

Studenti určitě zdokonalí své technické dovednosti v programu počítačových technologií, ale také se naučí, jak aplikovat tyto dovednosti ve vedoucí úloze.Mohou rozvíjet lepší komunikační schopnosti a techniky řízení projektů. Mohou také lépe porozumět obchodním potřebám a vyvíjet postupy, které rychleji a efektivněji implementují technologii.

Náklady na tyto programy se mohou lišit. Zájemci by se měli obrátit na přijímací oddělení univerzit, které uvažují. Je také důležité, aby studenti měli rozpočet na cestovní a životní náklady.

Po dokončení magisterského studia v oboru výpočetní techniky mají absolventi k dispozici mnoho kariérních možností v technologickém průmyslu, které navrhují a testují nové počítačové informační systémy. Mohou také nalézt zaměstnání u velkých organizací jako IT manažery nebo vedoucí projektů. Někteří pracují jako konzultanti, nebo dokonce podnikají pro sebe jako vývojáři na volné noze. Je také možné nakonec pracovat ve vzdělávání a vyškolit další generaci odborníků na výpočetní techniku.

Existuje mnoho vynikajících programů, z nichž si můžete vybrat, a studenti by měli zvážit on-line univerzity. Flexibilní formát učení je ideální pro zahraniční studenty nebo pro ty, kteří mají čas nebo logistické omezení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, vyplněním formuláře.

Čtěte více

Magisterský Titul V Oboru Počítačových Technologií Aplikováno Na Finanční Sektor

Universidad Carlos III - Departamento de Informática
Online & Campus forma Denní studium 1 rok September 2018 Španělsko Madrid

Cílem Master v aplikované počítačové technologie finanční sektor je poskytnout studentům potřebné dovednosti, podílet se na vývoji softwaru orientovaného na finančních trzích. Tento vývoj se vztahuje na všechny fáze životního cyklu softwaru, od početí až po údržbu, včetně analýzy, návrhu, implementaci a verifikaci. [+]

Cílem Master in aplikované výpočetní techniky finančního sektoru je k poskytnout studentům s potřebnými schopnostmi, aby se podílejí na vývoji softwaru - orientované finanční trhy. Tento vývoj se vztahuje na všechny fáze životního cyklu softwaru, od početí až po údržbu, včetně analýzy, návrhu, implementaci a verifikaci.

Tento pán, originální nápad Comunytek Consultores SL a podporoval různými společnostmi, je mistr se silnou praxi a poradenství. Jako výsledek, tento magisterských absolventi se specializací v odvětví, kde potřeby pracovní odborníků v oblasti informačních technologií a komunikací s zdravý finanční základ, jsou velmi vysoké.... [-]


Magistr Výpočetní Techniky

University of Southern Queensland (USQ)
Online forma Campus forma Denní studium Kombinované 2 - 6 let July 2018 Austrálie Toowoomba Australia Online + 3 více

Pokud jste absolvovali jinou oblast a chcete se přestěhovat do IT, nebo jste již studovali výpočetní stupeň a chcete zvýšit své odborné dovednosti, pak je to pro vás stupeň. Master of Computing Technology je navržen tak, aby zvyšoval vaše současné znalosti a dovednosti a vztahoval se k potřebám vašeho povolání nebo průmyslu. [+]

Zvyšte své počítačové dovednosti

Pokud jste absolvovali jinou oblast a chcete se přestěhovat do IT, nebo jste již studovali výpočetní stupeň a chcete zvýšit své odborné dovednosti, pak je to pro vás stupeň. Master of Computing Technology je navržen tak, aby zvyšoval vaše současné znalosti a dovednosti a vztahoval se k potřebám vašeho povolání nebo průmyslu.

Kurzy specializace

Software a web Zabezpečení sítě a systému Nespecifikovaná specializace - máte možnost zvolit si deset schválených kurzů z Master of Computing Technology, abyste si vytvořili svůj stupeň svých cílů a ambicí.

Výzkumné specializace

... [-]

Master Ve Zpracování Obrazu A Počítačového Vidění (ipcv)

University of Bordeaux
Campus forma Denní studium 2 let September 2018 Francie Bordeaux Pessac Talence + 2 více

Tato mezinárodní magisterský program zahrnuje širokou škálu metod používaných při zpracování obrazu a počítačového vidění. [+]

Tato mezinárodní magisterský program zahrnuje širokou škálu metod používaných při zpracování obrazu a počítačového vidění.

Programový obrys

Mezinárodní magisterský program v oblasti zpracování obrazu a počítačového vidění, který řídí univerzita v Bordeaux, poskytuje odbornou přípravu v oblasti, která má stále větší význam v každodenním životě. Je velmi důležité v oblastech, jako je medicína, dohledu, průmyslové řízení, dálkového průzkumu Země, e-commerce a automatizace. Program pokrývá širokou škálu metod počítačového vidění, které zaručují vysoce kvalifikované absolventy v oboru.

Tři partnerské univerzity, s mezinárodně uznávanou zkušeností v těchto oblastech, které spojily své doplňující odborné znalosti a vyvinul tuto mezinárodní iniciativu postgraduální spolupráce.... [-]


Magistr V Aplikované Technologii

Alabama State University The Harold Lloyd Murphy Graduate School
Campus forma Denní studium 1 rok August 2018 Spojené státy americké Montgomery

Master of Science v aplikované technologie (MSAT) je inovativní program určený k řešení technologických potřeb pracovní síly. Je navržen tak, aby kandidáti překlenout technologické rozdíly v organizacích tím, že poskytuje potřebné znalosti, dovednosti a dispozice, které potřebují správci technologií. [+]

The Master of Science v aplikované technologii (MSAT) je inovativní program zaměřený na řešení technologických potřeb pracovníků. Je navržen tak, aby kandidáti překlenout technologické rozdíly v organizacích tím, že poskytuje potřebné znalosti, dovednosti a dispozice, které potřebují správci technologií.

MSAT Program Cíle

Poskytují pokročilé ročníkové práce a nezávislé výzkumné příležitosti v teorii a aplikace použité technologie pro širokou škálu aktuálních problémů v oblasti životního prostředí, městských, hospodářské, obchodní a sociální oblasti. Rozvíjet pokročilé kritické myšlení schopnosti a tyto se spojí s řešení problémů znalostí prostřednictvím aplikace technologických nástrojů a metod. Připravovat kandidáty pro soukromé kariéry průmyslu, státní správy, zdravotnictví a školství, které byly identifikovány podle amerického ministerstva práce, protože některé z hlavních růstových odvětvích pro jednadvacátého století. ... [-]