$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové magisterské studium Chemie v Oceánie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Chemie v Oceánie

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol. Chemie je často označován jako centrální vědu, protože se zdá sjednotit ostatní pobočky přírodní vědy pohromadě, vč… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Chemie je často označován jako centrální vědu, protože se zdá sjednotit ostatní pobočky přírodní vědy pohromadě, včetně biologie, geologie a fyziky. Mnozí věří, že původ chemie, které mají být zpětně vysledovat několik tisíc let, k praxi alchymie.

Distanční vzdělávání je způsob poskytování vzdělání pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě. Různé studie ukázaly, že programy distančního vzdělávání může být stejně účinné a efektivní jako konvenční třídními programy, někdy dokonce lepší!

Chcete studovat v Oceánii? Dva nejvíce v destinacích, poptávky studují Oceánie: Austrálie a Nový Zéland, a to jak společně nabízejí nevšední a velmi výrazný studijní dobrodružství.

Dálkové magisterské studium Chemie v Oceánie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Chemie v Oceánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oceánie zde!

Méně
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Airlangga
Surabaya, Indonésie

Zpráva od koordinátora studijního programu Cílem magisterského studijního programu chemie je vytvořit magisterské studium, které bude mít náboženskou morálku a bude mít schopn ... +

Zpráva od koordinátora studijního programu Cílem magisterského studijního programu chemie je vytvořit magisterské studium, které bude mít náboženskou morálku a bude mít schopnost prohloubit nebo rozšířit vědu o chemii a aplikované chemii vytvářením přesných modelů/metod/teorií, testovaných, inovativních a může být publikoval vědecky ve vědeckých národních a mezinárodních časopisech; řešit vědecké a technologické problémy související se strukturou a chemickými vlastnostmi na mikro a makromolekulární úrovni pomocí přístupu experimentálního, teoretického dedukce nebo výpočtů/simulace; vývoj chemických vědeckých použití pro širší rozsah v oblasti zdraví, průmyslu a životního prostředí; a přispívat k plánování a řízení plánu výzkumu v chemii prostřednictvím interdisciplinárního nebo multidisciplinárního přístupu. Náš program klade důraz na to, aby se studenti stali informovanými a kompetentními při řešení a řešení souvisejících problémů prostřednictvím výzkumných a vývojových aktivit v oblasti chemie. Učební plán magistra chemie je připraven na základě potřeb průmyslu, vlády a školství. Proto nabízíme oblasti odborných znalostí v biochemii, organické chemii, analytické chemii, fyzikální chemii a anorganické chemii. Naši absolventi jsou připraveni pro různé profesní dráhy včetně kariéry v chemickém průmyslu, výzkumných pracovníků, odborníků, akademické sféry a dalších. Yanuardi Raharjo, S, Si., M.Sc., Ph.D. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Srp 2022
Kampus
Online forma