MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Chemie v Jihoafrická republika - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Chemie v Jihoafrická republika

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Chemie se vyvinul do zkušeným vědy díky metodám, které byly zavedeny sira Francise Bacona. Ten spolu s jinou skupinou vědců v Oxfordu restrukturalizaci staré tradice alchymie do více disciplinované vědecké studie.

Země se nachází na jižním cípu Afriky, Jižní Africe, má bohatou kulturu, že jste nikdy nabažit zatímco cestuje nebo studují zde. Jazyky jsou zde Afrikánec a angličtině, stejně jako holandský. Studentský život drtivé jihoafrické University, University of Johannesburg nebo jiné vysoké škole bude mysl vyfukování. Zamilujete interakci s Bantus zde a tropické klima regionu.

Kombinované magisterské studium Chemie v Jihoafrická republika - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Chemie v Jihoafrická republika. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Chemie, Jihoafrická republika Filter

MTech v chemickém inženýrství (založené na výzkumu)

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 2 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry nebo technology pracující v průmyslových procesech. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí provádět nezávislý výzkum v chemickém inženýrství a významně přispět k produkci znalostí prostřednictvím porozumění, aplikace a hodnocení stávajících znalostí.

Magistr V Chemii (MTech / MSc)

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Hlavním účelem magisterského studia chemie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při splnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a nezbytné terénní kompetence, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.