$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Dálkové magisterské studium Chemie v Indonésie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Chemie v Indonésie

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Va… Čtěte více

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Chemie je často označován jako centrální vědu, protože se zdá sjednotit ostatní pobočky přírodní vědy pohromadě, včetně biologie, geologie a fyziky. Mnozí věří, že původ chemie, které mají být zpětně vysledovat několik tisíc let, k praxi alchymie.

I když moje navštěvovat kurzy distančního vzdělávání on-line, některé univerzity držet zahájení na několika místech. Dalo by se dokonce přestat užívat třídy pro mnoho týdnů v průběhu roku bez vyřazení a bez házení své studentské půjčky na splacení. To je silný argument mnoho lidí se přihlíží při zapsal do distančního vzdělávání tříd.

Indonésie, země v jihovýchodní Asii, domy více než 238 milionů lidí. Indonésie je čtvrtou nejlidnatější zemí na světě. Země je školství je rozděleno do předškolním, juniorských a seniorských primární, sekundární a vyškolený kurzů.

Dálkové magisterské studium Chemie v Indonésie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Chemie v Indonésie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Méně
Další informace o studiu v Indonésii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
University of Airlangga
Surabaya, Indonésie

Zpráva od koordinátora studijního programu Cílem magisterského studijního programu chemie je vytvořit magisterské studium, které bude mít náboženskou morálku a bude mít schopn ... +

Zpráva od koordinátora studijního programu Cílem magisterského studijního programu chemie je vytvořit magisterské studium, které bude mít náboženskou morálku a bude mít schopnost prohloubit nebo rozšířit vědu o chemii a aplikované chemii vytvářením přesných modelů/metod/teorií, testovaných, inovativních a může být publikoval vědecky ve vědeckých národních a mezinárodních časopisech; řešit vědecké a technologické problémy související se strukturou a chemickými vlastnostmi na mikro a makromolekulární úrovni pomocí přístupu experimentálního, teoretického dedukce nebo výpočtů/simulace; vývoj chemických vědeckých použití pro širší rozsah v oblasti zdraví, průmyslu a životního prostředí; a přispívat k plánování a řízení plánu výzkumu v chemii prostřednictvím interdisciplinárního nebo multidisciplinárního přístupu. Náš program klade důraz na to, aby se studenti stali informovanými a kompetentními při řešení a řešení souvisejících problémů prostřednictvím výzkumných a vývojových aktivit v oblasti chemie. Učební plán magistra chemie je připraven na základě potřeb průmyslu, vlády a školství. Proto nabízíme oblasti odborných znalostí v biochemii, organické chemii, analytické chemii, fyzikální chemii a anorganické chemii. Naši absolventi jsou připraveni pro různé profesní dráhy včetně kariéry v chemickém průmyslu, výzkumných pracovníků, odborníků, akademické sféry a dalších. Yanuardi Raharjo, S, Si., M.Sc., Ph.D. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina
Srp 2022
Kampus
Online forma