MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Chemie v Afrika - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Chemie v Afrika

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Chemie je kategorie fyzikální vědy, která se zabývá strukturou, složení a různé vlastnosti hmoty. Některá témata, která si klade za cíl pokrýt chemie zahrnují vytvoření chemických vazeb, vlastnosti atomů a mezimolekulárních sil odpovědných za ohledu na své jedinečné vlastnosti.

Dokonce i když zvolíte východní Afrika je mytologický, okouzlující Tanzanie; Senegal, země Teranga nebo Jižní Africe, se svými bohatými možnostmi odmočit a sloužit, výzkum v Africe bude ohromující.

Kombinované magisterské studium Chemie v Afrika - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Chemie v Afrika. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Afrika zde!

2 Výsledky v Chemie, Afrika Filter

Mistr V Chemii (MTech / MSc)

University of Johannesburg
Manažerské kurzy 01 January 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Hlavním účelem magisterského studia chemie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a odbornou přípravu při splnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby ...

Čtěte více

MTech v chemickém inženýrství (založené na výzkumu)

University of Johannesburg
Manažerské kurzy 01 January 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Tato kvalifikace je určena pro chemické inženýry nebo technology pracující v průmyslových procesech. Studenti, kteří získali tuto kvalifikaci, budou způsobilí provádět nezávis ...

Čtěte více