MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Catering zde!

Vydělávat magisterský titul je výborný způsob, jak jumpstart svou kariéru a zadejte úspěšnější a vysunuté poloze. Zapsat se do magisterského programu, musíte nejprve získat bakalářský titul. Studenti, kteří se rozhodnou pokračovat ve studiu často mají významnou výhodu.

Co je Master in Catering? V podstatě, vydělávat titul ve stravovacích zařízeních připravuje studenty k podnikání, stravovacích nebo jiné potraviny pohostinství společnost. Kurzy se obvykle zaměřují na čas a řízení zdrojů, rozpočtování, marketing, účetnictví, řízení zásob a najímání. Je důležité, aby studenti pochopili, že studijní program ve stravovacích zařízeních je více podobný podnikatelský program, než kulinářské. Je neobvyklé, že kurzy se soustředit na kuchařské dovednosti.

Studium stravování dává studentům výborné schopnosti řízení času a připravuje jim daří v obchodní kariéře.Badatelé mají zájem o podnikání také těžit z získání vedení a manažerské dovednosti, které potřebují k zahájení vlastního podnikání nebo provozovat stávající společnosti.

Náklady spojené s vydělávat magisterský titul ve stravovacích zařízeních se liší docela dost. Mnoho faktorů, jako jsou školy a program volby, stejně jako v zemi studia, ovlivňují školné a další poplatky. Udělat si vlastní průzkum vědět, jaké náklady bude mít zápis.

Může se to zdát jako stravování je specifickou oblastí zájmu, který by umožňoval pouze na několik profesních možností, ale tam jsou vlastně mnoho polí, že absolventi catering stupně mohou sledují, včetně stravovacích služeb, kuchyně marketingu, managementu restaurace a řízení v restauračních provozech. Konkrétní pozice patří manažeři pohostinství, najímání koordinátory, operátory, marketingu, asistent manažery, manažery a stravování. Catering je jedinečné pole, které nabízí absolventům mnoho příležitostí.

Máte-li zájem o vzdělání v gastronomii, začněte ještě dnes. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

1 Výsledky v Catering Filter

Magisterský titul v oboru managementu hotelnictví a společného stravování - online

Universidad Católica San Antonio de Murcia
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
španělština
Online forma

Podle posledního vydání UNWTO World Tourism Barometer, v roce 2014, počet zahraničních turistů činila 1138 milionů EUR, což představuje nárůst o 4,7% oproti předchozímu roku. ...

Čtěte více