Filter
Magisterské studium
Polsko Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Branding Polsko zde!

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Master in Branding je titul, který má v úmyslu naučit studenty, jak spravovat značek. Absolventi budou mít schopnosti vytvářet značky, ale hlavně kontrolovat, jak je značka vnímána zákazníkem, založený na všech jeho atributů.

Stejně jako mnoho jiných zemí EU, Polsko nabízí levné nebo dokonce zdarma výuku studentům z EU. Pro zájemce o studium by mělo platit přímo na jejich zvolené polskou instituci. Varšavská univerzita, například poplatky mezi 1,300 libry a 2,500 liber ročně pro své jazykových kurzů angličtiny.

Branding v Polsko. Získejte všechny informace o Branding a obraťte se na školu přímo zde.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Branding, Polsko

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
University of Wroclaw

Studie o řízení komunikace nabízejí komplexní přístup k externí a interní komunikaci značek, organizací a jejich image prostřednictvím stávajících komunikačních systémů. ... [+]

Studie o řízení komunikace nabízejí komplexní přístup k externí a interní komunikaci značek, organizací a jejich image prostřednictvím stávajících komunikačních systémů. Absolventi programu získají teoretické znalosti a praktické dovednosti v oblastech specifických aspektů komunikace organizací a jejich vnějšího i vnitřního obrazu (reklama, public relations, branding). Budou také získány podrobné znalosti o rozsahu práce a kompetencích různých jednotek organizací a firem z tvůrčího průmyslu. Cílem vzdělávacího programu je vybudovat kompetence spojené s navrhováním (také grafikou), vnímanou jako důležitý prvek organizačního a imageového obrazu.... [-]

Polsko Wrocław
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
2 roky
Kampus
Přečtěte si více v češtině