MASTERSTUDIES.CZ

Branding Munich

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Obchodní studenti, kteří se zaměřují na trh mohou rozhodnout o dalším specializovat svou studii s obchodními značkami. Tato disciplína v sobě spojuje koncepty kreativní design, strategický rozvoj, reklamy a propagace k vytvoření účinných a udržitelných produktů a služeb značky.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Branding Munich. Získejte všechny informace o mistra v Branding a obraťte se na školu v Munich přímo!

2 Výsledky v Branding, Munich Filter

Master v řízení značky

Macromedia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Munich Berlin Cologne + 2 více

Brand Management učí studenty, jak kombinovat řízení s tvůrčím plánováním a připravuje je na vedoucí úlohy a úkoly v oblasti vývoje značek, marketingové komunikace a návrhových funkcí.

Master International Marketing a řízení značky

Munich Business School
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Kontaktuj školu Německo Munich

Master of International Marketing a Management Management studijní program poskytuje pokročilé znalosti v oblasti obchodu, marketingu a řízení značky a vybaví vás vhodnými dovednostmi a nástroji pro úspěšné uplatnění vašich inovativních nápadů v praxi. Kromě toho jedinečný formát a holistický, interdisciplinární přístup studijního programu umožňují prozkoumat nové horizonty a vysoce aktuální témata, díky nimž je Master International Marketing a Brand Management skutečně jedinečným zážitkem. Tímto způsobem se vyvíjejte do zodpovědného specialisty marketingu a marketingu se značným kulturním porozuměním a silnou osobností.