Filter
Magisterské studium
Německo Munich Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Branding Munich

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Obchodní studenti, kteří se zaměřují na trh mohou rozhodnout o dalším specializovat svou studii s obchodními značkami. Tato disciplína v sobě spojuje koncepty kreativní design, strategický rozvoj, reklamy a propagace k vytvoření účinných a udržitelných produktů a služeb značky.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Mnichov je třetí největší město v Německu. Nachází se ve spolkové země Bavorsko a má více než 1 milion obyvatel. Jako přední umístění pro vědu a výzkum, Mnichov má více než 4 hlavních univerzit a několik vysokých škol.

Branding Munich. Získejte všechny informace o mistra v Branding a obraťte se na školu v Munich přímo!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Branding, Munich

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Macromedia University of Applied Sciences

Brand Management učí studenty, jak kombinovat řízení s tvůrčím plánováním a připravuje je na vedoucí úlohy a úkoly v oblasti vývoje značek, marketingové komunikace a návr ... [+]

Chcete chápat skutečnou obchodní hodnotu značek? Strukturální změny v dnešní populaci a digitalizace naší společnosti vyžadují nové dovednosti v oblasti řízení značky. Digitální branding tvoří novou základní kompetenci pro agentury a firmy. Značky hrají důležitou roli v podnikání a ve společnosti. Studenti se specializací na řízení značky dozví o současných otázkách správy značky a získávají povědomí o vzájemných vztazích značek v rámci komplexních značkových architektur.

Řízení značek bez přemýšlení o digitálních platformách je dnes nemyslitelné. Nejen, že je třeba hodnotit vedoucí postavení a řízení tradiční značky, ale je třeba věnovat zvláštní pozornost roli platformy sociálních médií a společnému vytvoření.... [-]

Německo Munich Berlin Cologne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Munich Business School

Master of International Marketing a Management Management studijní program poskytuje pokročilé znalosti v oblasti obchodu, marketingu a řízení značky a vybaví vás vhodným ... [+]

Studijní program Master International Marketing a řízení značky poskytuje pokročilé znalosti týkající se podnikání, marketingu a řízení značky a vybavuje vám náležité dovednosti a nástroje pro úspěšné uplatnění vašich inovativních nápadů v praxi.

Kromě toho jedinečný formát a holistický, interdisciplinární přístup studijního programu umožňují prozkoumat nové horizonty a vysoce aktuální témata, díky nimž je Master International Marketing a Brand Management skutečně jedinečným zážitkem.

Tímto způsobem se vyvíjejte do zodpovědného specialisty marketingu a marketingu se značným kulturním porozuměním a silnou osobností.... [-]

Německo Munich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině