Filter
Magisterské studium
Německo Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Najděte nejlepší Branding Německo zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master in Branding je absolventem program v rámci marketingu, který se zaměřuje na výrobky a spotřebitelů. Stupeň zbraně vám potřebné dovednosti a znalosti o tom, jak vytvořit silný vztah mezi výrobky značek a konečnému spotřebiteli.

Německo, oficiálně Spolková republika Německo je federální parlamentní republika v západní a střední Evropy se. Země se skládá z 16 států, a jeho hlavním a největším městem je Berlín.

Branding v Německo. Získejte všechny informace o Branding a obraťte se na školu přímo zde.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Branding, Německo

Další možnosti v rámci tohoto oboru:
Macromedia University of Applied Sciences

Brand Management učí studenty, jak kombinovat řízení s tvůrčím plánováním a připravuje je na vedoucí úlohy a úkoly v oblasti vývoje značek, marketingové komunikace a návr ... [+]

Chcete chápat skutečnou obchodní hodnotu značek? Strukturální změny v dnešní populaci a digitalizace naší společnosti vyžadují nové dovednosti v oblasti řízení značky. Digitální branding tvoří novou základní kompetenci pro agentury a firmy. Značky hrají důležitou roli v podnikání a ve společnosti. Studenti se specializací na řízení značky dozví o současných otázkách správy značky a získávají povědomí o vzájemných vztazích značek v rámci komplexních značkových architektur.

Řízení značek bez přemýšlení o digitálních platformách je dnes nemyslitelné. Nejen, že je třeba hodnotit vedoucí postavení a řízení tradiční značky, ale je třeba věnovat zvláštní pozornost roli platformy sociálních médií a společnému vytvoření.... [-]

Německo Munich Berlin Cologne
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 - 4 semestry
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Munich Business School

Master of International Marketing a Management Management studijní program poskytuje pokročilé znalosti v oblasti obchodu, marketingu a řízení značky a vybaví vás vhodným ... [+]

Studijní program Master International Marketing a řízení značky poskytuje pokročilé znalosti týkající se podnikání, marketingu a řízení značky a vybavuje vám náležité dovednosti a nástroje pro úspěšné uplatnění vašich inovativních nápadů v praxi.

Kromě toho jedinečný formát a holistický, interdisciplinární přístup studijního programu umožňují prozkoumat nové horizonty a vysoce aktuální témata, díky nimž je Master International Marketing a Brand Management skutečně jedinečným zážitkem.

Tímto způsobem se vyvíjejte do zodpovědného specialisty marketingu a marketingu se značným kulturním porozuměním a silnou osobností.... [-]

Německo Munich
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
18 - 24 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině