Filter
Magisterské studium
Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Najděte nejlepší Kombinované Branding zde!

Výhody Masters přesahovat zlepšit vaše potenciál výdělku. Mohou poskytnout vám osobní a profesní dovednosti urychlit váš vývoj. Jsou to také příležitost odlišit se od svých vrstevníků, mnoho z koho mají podobné úrovni a vysokoškolák kvalifikaci.

Master in Branding je titul, který má v úmyslu naučit studenty, jak spravovat značek. Absolventi budou mít schopnosti vytvářet značky, ale hlavně kontrolovat, jak je značka vnímána zákazníkem, založený na všech jeho atributů.

Nejlepší Kombinované Branding. Získejte všechny informace o Kombinované Branding a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

3 Výsledky v Branding

Life Learning

Jsem Victor Motricala, odborník na digitální marketing a růstový hacker, a v tomto "pokročilém magisterském studiu v oblasti růstu hacking: Staňte se odborníkem v strateg ... [+]

Zjistěte, jak rychle měnit jakoukoli firmu

Jsem Victor Motricala, odborník na digitální marketing a růstový hacker, a v tomto "pokročilém magisterském studiu v oblasti růstu hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podniku" Chci vás naučit všechny technické znalosti a strategie, které vám umožní vylézt společnosti nebo spuštění v co nejkratším čase.

Proč zvolit tento kurz?

Zakoupením tohoto Master můžete vylepšit dovednosti potřebné pro získání a udržení zákazníků prostřednictvím jakéhokoli online kanálu. S novými poznatky, které získáte díky "pokročilému Master in Growth Hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podniku" , budete schopni postavit stroj pro získávání nových zákazníků pomocí tajemství neznámého pro většinu podnikatelů; Staňte se ideálním kandidátem na práci v oblasti digitálního marketingu v začínajících a nejprestižnějších firmách; Zlepšete své výsledky znalostmi marketingu obsahu, sociálních médií a SEO; Objevte skutečný potenciál e-mailového marketingu, virového marketingu a public relations; Vedení týmu prodejců společnosti k masivnímu nárůstu nových sazeb a konverzních kurzů; Aplikujte stejné strategie, které umožňují společnostem, jako jsou Dropbox a Hotmail, růst exponenciálně.... [-]

Itálie Milán
Přihlašování započato
Italština
Kombinované
Online forma
Přečtěte si více v češtině
Seeway - Barcelona

V magisterském v Branding a strategie značky mluví o budování značky prostřednictvím svého strategického řízení. Budeme pracovat, jak by měla být vnímána, jištění a posky ... [+]

Celkové řízení značky jako celku je dnes rozhodujícím faktorem úspěchu. Brands mluvit, slyšet, cítit a komunikovat s okolím natrvalo.

Pouze ty značky, které jsou založeny na správné strategie značky zůstávají silné postavení na trhu.

V magisterském v Branding a strategie značky mluví o budování značky prostřednictvím svého strategického řízení. Budeme pracovat, jak by měla být vnímána, jištění a poskytuje identitu a jedinečný zážitek.

shrnutíKreditů: 60 ECTSDoba: pondělí, středa a pátek od 18:30 do 21: 30HForma: Barcelonasemestr: říjen až červencíle

Mistr v Branding a strategie značky z tebe dělá specializované profesionální branding, strategie a hodnoty, grafického znázornění a komunikace. Plně Praktická metodika umožní rozvíjet projekty, které odpovídají současným potřebám trhu. V celém programu, budete rozvíjet konceptů, technik a strategií, které přinášejí osobitost značky, rentabilizan a jedinečné postavení a harmonicky v jejich prostředí.... [-]

Španělsko Barcelona
Kontaktuj školu
španělština
Kombinované
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Swiss School of Management, Rome Italy

Švýcarská škola managementu přijímá poslání být předním poskytovatelem podnikového vzdělávání a školení se zaměřením na mezinárodní obchod a management. Klademe důraz na ... [+]

Mistr luxusního managementu, inovací a brandingu

Navzdory globální hospodářské krizi celosvětově roste prodej luxusního zboží. Luxusní zboží více než symbol označuje úspěch, výhodu, privilegium, chuť a sny. Luxusní trh závisí na tom, aby manažeři pochopili, spravovali a rozšířili tento jedinečný sektor.

Náš Master in Luxury Management, Innovation and Branding byl navržen speciálně pro studenty usilující o kariéru v sektoru luxusního managementu na dnešním dynamickém globálním trhu.

Těžištěm tohoto Mistra je porozumění dynamice a zvláštnostem luxusního managementu, který věnuje zvláštní pozornost budoucnosti.

... [-]
Itálie Řím
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
1 rok
Kombinace studia online a v kampusu
Přečtěte si více v češtině