MASTERSTUDIES.CZ

Branding Rome

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Magisterský titul v oboru Branding si klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné soubory pro správu značku. To je důraz na to, že značka je již, jak je v obalu, ale také všechny proces a kontext, ve kterém se vydává na publiku.

Oficiálně známý jako Italské republiky, země je nalezené v jižní Evropě. Úředním jazykem je italština a kulturní kapitál je bohatý Řím. Mnoho univerzit na světě 's nejstarší se nachází v Itálii, zejména na univerzitě v Bologni (založena v roce 1088). K dispozici jsou tři Superior vysokých škol s "univerzitní status ", tři instituce se statutem doktorských škol, které fungují na absolventa a postgraduální úrovni.

Pro ty, kteří mají zájem o studium v ​​hlavním městě s bohatým dědictvím, Řím je to pravé místo. Má výrazné univerzity jako je University of Rome, která poskytuje studijní programy v nejrůznějších oborech, jako je historie a techniky. Toto město je klidné a ideální pro život.

Branding Rome. Získejte všechny informace o mistra v Branding a obraťte se na školu v Rome přímo!

1 Výsledky v Branding, Rome Filter

Master of Luxury Management, Innovation and Branding v Římě, Itálie

Swiss School of Management, Rome Italy
Kampus Kombinované 1 - 2 roky Říjen 2019 Itálie Rome

Tento jedinečný Master Program je svého druhu. Liší se od ostatních programů luxusního managementu, má silnou složku praktických otázek a zahrnuje nejen stranu řízení, ale také inovativní způsob, jak vyvinout nový koncept značky a tvorby hodnot. V programu se také počítá s návštěvami společnosti.