MASTERSTUDIES.CZ

Branding Milan

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Master in Branding je titul, který má v úmyslu naučit studenty, jak spravovat značek. Absolventi budou mít schopnosti vytvářet značky, ale hlavně kontrolovat, jak je značka vnímána zákazníkem, založený na všech jeho atributů.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Pro všechny ty, kteří mají zájem o studium Móda a nejnovější trendy Milan je nejlepší místo, kam jít. Má všechny dobré vzdělávací instituce, které poskytují kvalitní vzdělání za rozumnou cenu. University of Milan a polytechnické univerzitě v Miláně jsou jen některé ze známých univerzit.

Branding Milan. Získejte všechny informace o mistra v Branding a obraťte se na školu v Milan přímo!

6 Výsledky v Branding, Milan Filter

Pokročilý magisterský student v růstu Hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podnikání [Poslední 3 dostupné místa]

Life Learning
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Itálie Milan

Jsem Victor Motricala, odborník na digitální marketing a růstový hacker, a v tomto "pokročilém magisterském studiu v oblasti růstu hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podniku" Chci vás naučit všechny technické znalosti a strategie, které vám umožní vylézt společnosti nebo spuštění v co nejkratším čase.

Magistr v řízení a komunikaci se značkami (ve spolupráci s Landorem)

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Itálie Milan

20. ročník - Management, designový postoj, obchodní orientace a strategická vize jsou charakteristické rysy magisterského kursu řízení značky a komunikace. Rozvoj značkových projektů na IED není jen o realizaci projektů, jedná se o přijetí výzvy, dodržování současných prognostických trendů a interakci s nejzajímavějšími mezinárodními společnostmi. Z tohoto důvodu je mistrovský kurz organizován ve spolupráci s Landorem, jednou z nejdůležitějších značkových agentur na mezinárodní úrovni. Společnosti, jako jsou Pomellato, Campari, Ducati, Diesel, KFC, Persol a Lemonsoda, jen pár lidí, se rozhodnou sdílet své hodnoty a zkušenosti se studenty IED, najít nový a multidisciplinární pohled a společně rozvíjet strategický projekt pro svou značku. Mistr se koná ve dvou vydáních, první v listopadu v italštině a druhý v únoru v angličtině. Master je organizován ve spolupráci s Landorem

Master in Fashion Marketing - od strategie až po branding

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Itálie Milan

18. ročník - Mistr v módním marketingu - od strategie až po značku trénuje odborníky schopné čelit novým výzvám světa v rychlém a neustálém vývoji. Kurz se zabývá především studiem nejdůležitějších aspektů řízení marketingu módy, komunikačních technik - zaměřených na aspekty strategií určování polohy a řízení značky - identity a potřeb spotřebitelů bez zanedbání analýzy digitálních médií. Kurz je založen na tvůrčím přístupu k rozvoji inovačního myšlení a experimentování s novými strategiemi v této oblasti. Kariérní příležitosti - Absolventi mohou přistupovat k různým segmentům módy: řízení značky, firemní marketing, rozvoj obchodu, distribuce a maloobchod, stejně jako poradenské a komunikační agentury.

Magistr v rozšíření značky

POLI.design
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Itálie Milan

Master Brand Extension zkoumá proměnné spouštění a řízení projektu Licensing a zkoumá stále přísnější vztahy s aktivitami Brand Extension, Contract a Merchandising.

Magistr v módní režii: Značka

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Itálie Milan

Řízení podnikání módní firmy znamená kombinovat módní marketing, módní management a módní maloobchod. V Master v módní režii: Značka

Magistr v módní režii: Značka

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Itálie Milan

Mistr v módní režii: Značka