MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Kombinované Branding Itálie zde

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Magisterský titul v oboru Branding si klade za cíl poskytnout studentům znalosti a dovednosti potřebné soubory pro správu značku. To je důraz na to, že značka je již, jak je v obalu, ale také všechny proces a kontext, ve kterém se vydává na publiku.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Nejlepší Kombinované Branding v Itálie. Získejte všechny informace o Kombinované Branding a kontaktujte školu v Itálie!

2 Výsledky v Branding, Itálie Filter

Pokročilý magisterský student v růstu Hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podnikání [Poslední 3 dostupné místa]

Life Learning
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Itálie Milán

Jsem Victor Motricala, odborník na digitální marketing a růstový hacker, a v tomto "pokročilém magisterském studiu v oblasti růstu hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podniku" Chci vás naučit všechny technické znalosti a strategie, které vám umožní vylézt společnosti nebo spuštění v co nejkratším čase.

Master Of Luxury Management, Inovace a Branding

Swiss School of Management, Rome Italy
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium Kombinované 1 rok Přihlašování započato Itálie Řím + 1 více

Švýcarská škola managementu přijímá poslání být předním poskytovatelem podnikového vzdělávání a školení se zaměřením na mezinárodní obchod a management. Klademe důraz na interkulturní kariérně orientované praktiky a zároveň začleňujeme nejnovější pokroky do teorie. Poskytujeme vám jedinečnou příležitost a zkušenosti, abyste získali mistra v luxusním managementu v Římě a úspěšně přispěli k hospodářskému a sociálnímu rozvoji na místní, regionální i mezinárodní úrovni. Tento jedinečný Master Program je svého druhu. Liší se od ostatních programů Luxury Management, které mají silnou složku praktických otázek a zahrnují nejen stranu řízení, ale také inovativní způsob, jak vyvinout nový koncept značky a tvorby hodnot. Firemní návštěvy, přednášky hostů a účast na luxusních akcích zvýší vaši povědomí v tomto odvětví, protože jsou součástí programu.