MASTERSTUDIES.CZ

Najděte nejlepší Branding v Evropa tady!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master in Branding je absolventem program v rámci marketingu, který se zaměřuje na výrobky a spotřebitelů. Stupeň zbraně vám potřebné dovednosti a znalosti o tom, jak vytvořit silný vztah mezi výrobky značek a konečnému spotřebiteli.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

Branding v Evropa. Získejte všechny informace o Branding a obraťte se na školu přímo v Evropa!

18 Výsledky v Branding, Evropa Filter

Master in Design a řízení značky: Potraviny, víno a cestovní ruch

IED – Istituto Europeo di Design Florence
Kampus Denní studium 11 měsíce Únor 2020 Itálie Florence

Od branding techniky k designu služeb, cílem Master kurzu v designu a řízení značky: potraviny, víno a cestovní ruch je pomoci studentům a mladým odborníkům rozvíjet své dovednosti jako budoucí manažery horeca průmyslu, integrovat potravinářské víno a cestovní ruch do životní styl nabízí. Kurz, který se koná ve Florencii a Barceloně, poskytuje průřezové dovednosti v oblasti designu služeb aplikované na pohostinství a cestovní ruch, se zvláštním zaměřením na potraviny v Barceloně a vertikálním průzkumem odvětví vína ve Florencii. Katalánsko a Toskánsko postavily své strategie brandingu na teritoriální hodnotu jako klíč pro celosvětovou rozlišovací způsobilost. Díky tomuto magisterskému studiu mají studenti možnost experimentovat s různými metodami řízení brandingu a řízení projektů, které úspěšně využívají dvě z nejdůležitějších turistických destinací v Evropě.

Master International Marketing a řízení značky

Munich Business School
Kampus Denní studium 18 - 24 měsíce Září 2019 Německo Munich

Master of International Marketing a Management Management studijní program poskytuje pokročilé znalosti v oblasti obchodu, marketingu a řízení značky a vybaví vás vhodnými dovednostmi a nástroji pro úspěšné uplatnění vašich inovativních nápadů v praxi. Kromě toho jedinečný formát a holistický, interdisciplinární přístup studijního programu umožňují prozkoumat nové horizonty a vysoce aktuální témata, díky nimž je Master International Marketing a Brand Management skutečně jedinečným zážitkem. Tímto způsobem se vyvíjejte do zodpovědného specialisty marketingu a marketingu se značným kulturním porozuměním a silnou osobností.

Master in Fashion Marketing - od strategie až po branding

IED – Istituto Europeo di Design Milan
Kampus Denní studium 1 rok Leden 2020 Itálie Milan

18. ročník - Mistr v módním marketingu - od strategie až po značku trénuje odborníky schopné čelit novým výzvám světa v rychlém a neustálém vývoji. Kurz se zabývá především studiem nejdůležitějších aspektů řízení marketingu módy, komunikačních technik - zaměřených na aspekty strategií určování polohy a řízení značky - identity a potřeb spotřebitelů bez zanedbání analýzy digitálních médií. Kurz je založen na tvůrčím přístupu k rozvoji inovačního myšlení a experimentování s novými strategiemi v této oblasti. Kariérní příležitosti - Absolventi mohou přistupovat k různým segmentům módy: řízení značky, firemní marketing, rozvoj obchodu, distribuce a maloobchod, stejně jako poradenské a komunikační agentury.

Master v řízení značky

Macromedia University of Applied Sciences
Kampus Denní studium 3 - 4 semestry Kontaktuj školu Německo Munich

Brand Management učí studenty, jak kombinovat řízení s tvůrčím plánováním a připravuje je na vedoucí úlohy a úkoly v oblasti vývoje značek, marketingové komunikace a návrhových funkcí.

Magistr luxusní managementu, inovací a branding v římě, itálie

Swiss School of Management, Rome Italy
Kampus Kombinované 1 - 2 roky Říjen 2019 Itálie Rome

Tato jedinečná Hlavní program je jediná svého druhu. To se liší od jiných programů Luxury řízení, které mají silnou složku parctical otázek, který zahrnuje nejen vedení strany, ale také inovativní způsob, jak rozvíjet nový koncept značky a vytváření hodnoty. Firemní návštěvy jsou také uvažovány v programu.

Master in Communication Management - komunikace s obrazem (reklama, public relations, branding)

University of Wroclaw
Kampus Denní studium 2 roky Říjen 2019 Polsko Wrocław

Studie o řízení komunikace nabízejí komplexní přístup k externí a interní komunikaci značek, organizací a jejich image prostřednictvím stávajících komunikačních systémů. Absolventi programu získají teoretické znalosti a praktické dovednosti v oblastech specifických aspektů komunikace organizací a jejich vnějšího i vnitřního obrazu (reklama, public relations, branding).

Magistr v Branding a strategie značky

Seeway - Barcelona
Kampus Kombinované 9 měsíce Říjen 2019 Španělsko Barcelona

V magisterském v Branding a strategie značky mluví o budování značky prostřednictvím svého strategického řízení. Budeme pracovat, jak by měla být vnímána, jištění a poskytuje identitu a jedinečný zážitek.

Magistr v módní režii: Značka

Milano Fashion Institute
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Itálie Milan

Mistr v módní režii: Značka

Magistr v rozšíření značky

POLI.design
Kampus Denní studium 1 rok Září 2019 Itálie Milan

Master Brand Extension zkoumá proměnné spouštění a řízení projektu Licensing a zkoumá stále přísnější vztahy s aktivitami Brand Extension, Contract a Merchandising.

MDes Nové stravovací návyky / Návrh jídla

L’École De Design Nantes Atlantique
Kampus Denní studium Kombinované 2 roky Srpen 2019 Francie Nantes Brazílie São Paulo Čína Shanghai Indie Pune + 7 více

V rámci projektu MDes Food Design

Masters v reklamě designu a inovací v komunikaci značky

Escuela Superior de Diseño de Barcelona
Online forma Denní studium 12 měsíce Listopad 2019 Španělsko Barcelona

S tímto programem budete komunikátor s otevřenou a tvůrčí mysl, a získat pohled na průřezu designu.

Magisterský titul v brandingu a módní design

IADE
Kampus Denní studium 2 roky Kontaktuj školu Portugalsko Lisbon

Tento mistr v Branding a oděvního designu si klade za cíl reagovat na složité a reálných potřeb odborné znalosti v módní oblasti rozšíření a rozvíjet nové poznatky, a tím přispět k výcviku kvalifikovaných odborníků v této oblasti činnosti. Kromě toho, že má za cíl zlepšit kritickou kapacitu, stimulaci dovedností a rozvoj kreativity, inovací a podnikání, a to vždy stavět nebo interpretovat trendy na trhu.

Blended Master in Brand Design

IED – Istituto Europeo di Design Madrid
Kombinace studia online a v kampusu Denní studium 11 měsíce Leden 2020 Španělsko Madrid

Naučte se budovat silné značky. Strategické plánování a správa kreativních značek.

Pokročilý magisterský student v růstu Hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podnikání [Poslední 3 dostupné místa]

Life Learning
Online forma Denní studium Kombinované Přihlašování započato Itálie Milan

Jsem Victor Motricala, odborník na digitální marketing a růstový hacker, a v tomto "pokročilém magisterském studiu v oblasti růstu hacking: Staňte se odborníkem v strategiích růstu podniku" Chci vás naučit všechny technické znalosti a strategie, které vám umožní vylézt společnosti nebo spuštění v co nejkratším čase.

Masters v brandingu a obalového designu

Bau Design College of Barcelona
Kampus Denní studium 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Barcelona

Branding je stále důležitější. V současném prostředí, budou pouze značky, které byly řízeny s jasnou strategií uspět v množství značek a produktů ve světě.