MASTERSTUDIES

Magisterské studium Bosna a Hercegovina. Více informací a kontakty na magisterské studium v Bosna a Hercegovina.

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Bosna a Hercegovina je evropská země se nachází na Balkánském poloostrově. Bosna a Hercegovina má velkou tradici úspěchu ve vědě, umění, literatura, technologie, atd.

Magisterské studium Bosna a Hercegovina. Informace o magisterském studiu Bosna a Hercegovina. Ušetřete čas a kontaktujte školu Bosna a Hercegovina přímo zde.

nalezené výsledky Filter

MSc v oboru elektrotechniky a elektroniky inženýrství

International University Of Sarajevo IUS
MSc
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Elektronické a elektrotechnické program nabízí Master of Science v oblasti elektrické energie a energetických systémů, stejně jako je elektronika a vestavěných systémů. ...

Čtěte více

Mistr v genetice a bioinženýrství

International University Of Sarajevo IUS
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Genetika a bioinženýrství je jedním z nejrychleji rostoucích oborů a tam je rostoucí potřeba genetiků a bioinženýrů tvaru se současnými inženýrských standardů. Naším cílem je ...

Čtěte více

Magistr Mezinárodní vztahy

International University Of Sarajevo IUS
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

Na úrovni absolventa, zaměření programu IR je na míru a konfliktů studií a mezinárodní bezpečnost.

Čtěte více