$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Biotechnologie v Francie - Metz - Zde naleznete magisterské studium Biotechnologie v Francie - Metz

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír. Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku… Čtěte více

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Biotechnologie je náročná oblast, která spojuje vědu a strojírenských konceptů. Studenti, kteří sledují tuto naučnou stezku bude pravděpodobně získají znalosti v oboru mikrobiologie, chemie, genetiky, buněčné biologie, bioetiky, genové klonování, Bioinstrumentation, bioinformatiky, genomiky a biometrie.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Metz město spočívá v Lagnuedoc-Roussillon v jižní Francii. Je hlavním městem regionu a domov pro 200.000 obyvatel. Mertz má 3 hlavní univerzity.

Magisterské studium Biotechnologie v Francie - Metz - Veškeré informace o magisterském studiu Biotechnologie v Francie - Metz Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Metz zde!

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
Université de Lorraine
Metz, Francie

Obecným cílem tohoto kurzu je, aby studenti získali znalosti o biomechanice pohybového aparátu a konkrétněji o vývoji zdravotnických prostředků specifických pro pacienta. ... +

Obecným cílem tohoto kurzu je, aby studenti získali znalosti o biomechanice pohybového aparátu a konkrétněji o vývoji zdravotnických prostředků specifických pro pacienta. -
Magistr
Denní studium
Angličtina
Zář 2022
15 Bře 2022
Kampus