Filter
Magisterské studium
Oceánie Typ studia: Všechny Tempo: Kombinované

Kombinované magisterské studium Biologie v Oceánie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Biologie v Oceánie

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Chcete studovat v Oceánii? Dva nejvíce v destinacích, poptávky studují Oceánie: Austrálie a Nový Zéland, a to jak společně nabízejí nevšední a velmi výrazný studijní dobrodružství.

Kombinované magisterské studium Biologie v Oceánie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Biologie v Oceánie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Oceánie zde!

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Biologie, Oceánie

The University of Western Australia

Zvyšte své znalosti a dovednosti pro budoucnost v rychle se vyvíjející oblasti zemědělské vědy, se specializací buď na zemědělskou ekonomiku, zemědělské systémy pro chov ... [+]

Zvyšte své znalosti a dovednosti pro budoucnost v rychle se vyvíjející oblasti zemědělské vědy, se specializací buď na zemědělskou ekonomiku, zemědělské systémy pro chov a hospodářská zvířata, genetika a chov nebo půdní věda a výživa rostlin .

Problémy rychle rostoucí populace a omezení půdy a sladké vody ovlivňují schopnost zemědělství uspokojovat poptávku po potravinách, vlákninách a palivu.

Zemědělská věda poskytuje výzkum, technologie a informace pro udržitelný, výnosný a etický rozvoj zemědělského průmyslu.

O kurzuSvětové populace a ekonomiky zvyšují své požadavky na potraviny a vlákniny. Zemědělské systémy jsou vystaveny tlaku na splnění environmentálních, sociálních a ekonomických cílů. K udržení nebo zvýšení úrovně produkce je zapotřebí pochopit složité faktory, které formují zemědělské systémy. Tento kurz vám připraví znalosti a dovednosti, které potřebujete pro budoucnost v rychle se vyvíjející oblasti zemědělské vědy.Podrobné informace o struktuře kurzu... [-]
Austrálie Crawley
Leden 2020
Angličtina
Kombinované
2 najděte si doktorské studium práv
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Brawijaya University

Zemědělské inženýrství se stal vzdělávacím centrem mezinárodních norem a hraje aktivní roli ve vývoji vědy prostřednictvím výzkumu a obecně prospěšných prací. ... [+]

Mistr v zemědělské techniky

VISION:

Zemědělské inženýrství se stal vzdělávacím centrem mezinárodních norem a hraje aktivní roli ve vývoji vědy prostřednictvím výzkumu a obecně prospěšných prací.

Mise:

Realizovat vzdělávací proces v profesionálním způsobem tvořit absolventy s kompetencí v oblasti zemědělské techniky. Hrát aktivní roli řešení problémů v oblasti zemědělské techniky prostřednictvím součinnosti s ostatními skupinami vědních oborů. Hrát aktivní roli v globální oblasti vědecké činnosti zemědělské techniky. Budovat a rozvíjet vědy a techniky vztahující se k zemědělské techniky. ... [-]
Indonésie Malang
Červenec 2020
Indonéština
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině