MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Biologie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Biologie

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Při studiu biologických & Life Sciences, se studenti učí různé vlastnosti přírodních věd. V závislosti na oblasti zaměření mohou studenti studovat lidské tělo, rostlinné biologii, nebo zvířecí vědy, aby pomohla s reálných problémů.

Kombinované magisterské studium Biologie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Biologie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

25 Výsledky v Biologie Filter

Magistr v řízení kvality, hygieny a bezpečnosti potravin

IMF Business School Portugal
Online forma Kombinované 720 hodiny Přihlašování započato Portugalsko Portugalsko online

Mistr v oblasti bezpečnosti potravin a kvality umožňuje přizpůsobit vědecké poznatky v potravinářské oblasti právních předpisů v neustálé změny a aktualizovat kvalitativní normy platné v oblasti potravin. Studovat tento mistr vám také umožní získat znalosti o rozmanitosti potravinářského průmyslu, které existují na trhu a procesy, které se vztahují na každou z nich.

Master on-line bezpečnosti potravin

CESIF
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online

Tento magisterský stupeň je zaměřena na absolventy v chemii, biologii, farmacii, veterinární vědy, potravinářské technologie, agronomy nebo jakékoliv vysokoškolské vzdělání vztahující se k oblasti potravin.

Magisterský studijní program v potravinářském a jídlo vědy

Kristianstad University Sweden
Online forma Kombinované Kontaktuj školu Švédsko Kristianstad

Master program pro výživu a Meal vědy umožnit studentům využít služeb nezávislého, kritického a mezioborového celostní přístup k práci s výzkumem a vývojem potravin a jídel pro různé skupiny.

Odborné vědecké mistry bioinformatiky

UMaineOnline (University of Maine)
Online forma Denní studium Kombinované Kontaktuj školu Spojené státy americké Orono

Graduate School of Biomedical vědy a techniky (GSBSE) vyvinula novou online programu Professional Science Masters v bioinformatiky. Bioinformatika je aplikace matematických, statistických a výpočetních přístupů k pochopení biologické procesy. PSM v bioinformatiky je on-line program, a zahrnuje interdisciplinární třídy napříč oblastech matematiky, informatiky, prostorové informační vědy a inženýrství a molekulární a buněčné biologie.

Magisterský výživě a kulinářské umění

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 16 - 20 měsíce Přihlašování započato Švýcarsko Curych + 1 více

Na konci Mistra (MBA) ve výživě a kulinářského umění (Management Service Food) studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich pracovním experiance a zobrazení dobré znalosti výživy a kulinářské umění (Management Service Food).

Magisterský titul v udržitelném řízení rybolovných zdrojů

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Září 2020 Španělsko Las Palmas de Gran Canaria + 1 více

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: magisterský titul v oblasti udržitelného řízení rybolovných zdrojů. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Program MicroMasters v chemii a technologii pro udržitelnost (Wageningen University

edX
Online forma Denní studium Kombinované 24 - 40 týdny Kontaktuj školu Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Svět přechází z využívání fosilních zdrojů na biologicky udržitelné. K tomu, aby byly skutečně udržitelné, musí být alternativní zdroje využívající biologické zdroje také ekonomicky životaschopné. Chcete-li být úspěšní, musí být korporace schopna zvládnout výzvy a příležitosti v této dynamické oblasti. Tento program MicroMasters je určen těm, kteří v současné době pracují v energetickém, chemickém a biotechnologickém průmyslu a snaží se posunout k udržitelnějším postupům. Zaměřuje se na využití chemických a biotechnologických přístupů k výrobě nosičů energie, polymerů, chemických stavebních bloků a materiálů z obnovitelných zdrojů a toků odpadu.

Program MicroMasters v bioinformatice (University of Maryland University College)

edX
Online forma Denní studium Kombinované 24 týdny Září 2020 Spojené státy americké Cambridge + 1 více

Naučte se, jak analyzovat biologické velké údaje, abyste odemkli další velký biotechnologický objev.

Magisterský titul v oboru kvalita, hygiena a bezpečnost potravin

IMF Business School
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Magisterský titul v oblasti bezpečnosti potravin a kvality, umožňuje přizpůsobit se vědeckým poznatkům v oblasti potravin, jejich neustále se měnícím legislativním ustanovením a aktualizovat normy kvality platné pro bezpečnost potravin. Studium magisterského titulu v oblasti bezpečnosti potravin a kvality IMF nám také umožňuje získat široké zaměření na různorodost potravinářského průmyslu, která existuje na trhu, a znalosti procesů, které se v nich uplatňují.

MTech v potravinářské technologii

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 4 roky Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Hlavním účelem potravinářské technologie MTech je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a přípravu při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky, aby studenti mohli ovládat požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné kompetence v terénu, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

MTech v biotechnologii

University of Johannesburg
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 4 týdny Leden 2020 Jihoafrická republika Johannesburg + 1 více

Primárním účelem MTech Biotechnologie je poskytnout studentům specializované pokročilé vzdělávání a školení při plnění požadavků konkrétní výzkumné složky tak, aby studenti zvládli požadované experimentální a technologické dovednosti a potřebné terénní kompetence, jako jsou inovace, rozhodování, strategické myšlení a organizační dovednosti.

Magistr inženýrství chemie

University of Maryland, A. James Clark School of Engineering
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Srpen 2020 Spojené státy americké College Park + 1 více

Od biologického inženýrství až po nanotechnologie, naše magisterské studijní programy poskytují studentům základní pochopení fyzikálních, chemických a biologických procesů. Kurzy také umožňují studentům tyto znalosti aplikovat na produkty a procesy, jimiž jsou vyrobeny.

Magistr inženýrství v bioinženýringu

University of Maryland, A. James Clark School of Engineering
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 5 roky Srpen 2020 Spojené státy americké College Park + 1 více

Studenti v našich bioinženýrských studijních programech se naučí integraci principů inženýrství a biologických systémů do vývoje nových technologií a zařízení, které zlepšují lidské zdraví, bojují s onemocněními a pomáhají osobám se zdravotním postižením. Náš program biomedicínského inženýrství je jedinečným místem nabízet vzdělávací sílu ve strojírenství, biologii a medicíně.

Magistr statistik distančního vzdělávání

Hasselt University
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Belgie Hasselt Diepenbeek + 2 více

Jedním z principů jsme se zohledněním při nastavování vzdálenosti programu je, aby jej co nejblíže k programu On-Campus jak je to možné, a to nejen jeho obsahu a metodách výuky, ale také způsobu hodnocení studentů.

MPhil in Life Science (Scientific Computation Concentration)

The Hong Kong University of Science and Technology
Kampus Denní studium Kombinované 2 - 4 roky Leden 2020 Hongkong

Tato koncentrace je určena pro studenty postgraduálního výzkumu, kteří mají zájem o výzkum v oblasti výzkumu souvisejícího s výpočty. Studenti se mohou zapsat do určité disciplíny pro výzkum se zvláštním zaměřením na vědecké výpočty.