MASTERSTUDIES

Magisterské studium Biologie Kazachstán - Zde naleznete magisterské studium

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Kazachstán, oficiálně Republika Kazachstán je stát ve střední Asii, s jeho menší část západně od řeky Ural ve východní Evropě.

Magisterské studium Biologie Kazachstán. Veškeré informace o magisterském studiu Biologie v Kazachstán. Kontaktujte školu zde!

2 Výsledky v Biologie, Kazachstán Filter

Mistr Agronomie

Ualikhanov University
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
20 Čvc 2020
Angličtina
Ruština
Kazašský
Kampus

Magisterský program v agronomii je zaměřen na školení specialistů připravených transformovat zemědělské postupy pomocí efektivních a produktivních výzkumných technik. Jako mag ...

Čtěte více

M.Sc. v biologických vědách a technologiích

Nazarbayev University
MSc
Srp 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Biologická věda je celosvětově uznávána jako pulzující rozvíjející se oblast studia. Magisterský titul v oboru biologických věd a technologií poskytuje vynikající výuku v zamě ...

Čtěte více