MASTERSTUDIES

Magisterské studium Biologie v Francie - Saint-Nazaire - Zde naleznete magisterské studium Biologie v Francie - Saint-Nazaire

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Biologické & Life Sciences studie často připravit studenty na kariéru v oblasti zdravotnictví. Někdy programy budou kombinovat lidské třídy biologie s třídami ve fyzice, chemii, a dokonce geologie pomoci studentům naučit živé organismy spolupracovat.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Magisterské studium Biologie v Francie - Saint-Nazaire - Veškeré informace o magisterském studiu Biologie v Francie - Saint-Nazaire Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Saint-Nazaire zde!

1 Výsledky v Biologie, Saint-Nazaire Filter

Magistr v chemii - analýza, molekuly, materiály, medicína

Université de Nantes
Magistr
<
Denní studium
<
6 týdny
Angličtina
Kampus

Mezinárodní možnost Biomeasurement, Biomonitoring, Biosensors (3B) je na rozhraní několika oborů (biologie, chemie, fyzika, materiály, strojírenství, statistiky, elektronika) ...

Čtěte více