MASTERSTUDIES

Magisterské studium Biologie v Francie - Paříž - Zde naleznete magisterské studium Biologie v Francie - Paříž

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Biologické a vědy o živé přírodě je oblast vědy, která studuje, jak různé procesy, jako je chemické, fyzikální a geologické, tvar, jak živé organismy komunikovat na zemi dohromady. Třídy mohou zahrnovat ekologii, fyziologie a vývoj.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Paříž je nejlidnatější město ve Francii a jeho hlavní město. Má více než 2 miliony obyvatel. To hraje hostitele pro vedoucích center učení a umění v evropském regionu. Být doma s nejvyšším počtem vysokoškolsky vzdělaných osob, Paříž má několik prestižních univerzit ve Francii.

Magisterské studium Biologie v Francie - Paříž - Veškeré informace o magisterském studiu Biologie v Francie - Paříž Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Paříž zde!

5 Výsledky v Biologie, Paříž Filter

Master marketing, komunikace a inženýrství potravin - učil ve francouzštině

EM Normandie Business School
MSc
Zář 2020
<
Denní studium
15 May 2020
Francouzština
Kampus

Tento program je vyučován ve francouzštině.

Čtěte více

Master Engineer pro zemědělství a zemědělství

UniLaSalle
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
01 Čvn 2020
Francouzština
Kampus

Krmení planety udržitelným a udržitelným způsobem, účast v transformaci a přechodu zemědělství (energie, ekologie atd.): To jsou výzvy zemědělských inženýrů. ...

Čtěte více

Master of Science Městské zemědělství a zelené města

UniLaSalle
MSc
01 Říj 2020
<
Denní studium
<
18 měsíce
27 Zář 2020
Angličtina
Kampus

MSc v městském zemědělství a zelených měst má za cíl vyškolení budoucích manažerů v městských zemědělských a zahradnických povoláních podle inovativního a široce orientovaného ...

Čtěte více

Master of Science Zemědělství a správa dat o potravinách

UniLaSalle
MSc
Zář 2020
<
Kombinované studium
<
18 měsíce
01 Čvn 2020
Angličtina
Kampus

Mistr vědy "Management zemědělských a potravinářských dat" je na rozhraní špičkových technologií a zemědělského a potravinářského průmyslu.

Čtěte více

Mistr V Potravinářství A Zdravotnictví

UniLaSalle
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
15 měsíce
01 Čvn 2020
Francouzština
Kampus

Tento inženýr má dvojí specialitu v oblasti potravin a zdraví. Toto školení také zdůrazňuje mnoho vztahů, které mají mezi sebou, a to jak u lidí.

Čtěte více