MASTERSTUDIES

Magisterské studium Biologie v Francie - Nantes - Zde naleznete magisterské studium Biologie v Francie - Nantes

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

V souvislosti ke studiu biologických a věd o živé přírodě, studenti mohou zaměřit na jeden aspekt přírodních věd nebo studovat, jak pracují společně, jako je životní prostředí a lidské zdraví nebo biologie a geologie.

Francie, oficiálně Francouzská republika je unitární semi-prezidentská republika leží převážně v západní Evropě, s několika zámořských regionů a území.

Nantes se nachází na řece Loiře v západní Francii. S počtu zaměstnanců o více než 550 tisíc obyvatel, město je šestý největší ve Francii. To má několik oblastí, volný čas a hostí několik festivalů. Nantes má dvě univerzity a mnoho vysokých škol po celém městě.

Magisterské studium Biologie v Francie - Nantes - Veškeré informace o magisterském studiu Biologie v Francie - Nantes Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Nantes zde!

2 Výsledky v Biologie, Nantes Filter

Specializovaný Mistr spolupráce řízení inovací potravin

ID4FOOD
Magistr
<
Denní studium
Angličtina
Francouzština
Kampus

Spolupráce inovace nabízí novou odpověď na problémy, které se vyskytly při realizaci inovačních strategií

Čtěte více

Magistr v chemii - analýza, molekuly, materiály, medicína

Université de Nantes
Magistr
<
Denní studium
<
6 týdny
Angličtina
Kampus

Mezinárodní možnost Biomeasurement, Biomonitoring, Biosensors (3B) je na rozhraní několika oborů (biologie, chemie, fyzika, materiály, strojírenství, statistiky, elektronika) ...

Čtěte více