MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Biologie v Evropa - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Biologie v Evropa

Mistr úrovni studie zahrnují specializované studium v ​​oblasti výzkumu nebo oblasti odborné praxe. Vydělávat magisterský titul ukazuje vyšší úroveň zvládnutí předmětu. Vydělávat magisterský titul může trvat od jednoho roku do tří nebo čtyř let. Než budete moci absolvovat, obvykle musíte napsat a obhájit diplomovou práci, dlouhý papír, který je vyvrcholením Vašeho specializovaného výzkumu.

Biologické & Life Sciences studie často připravit studenty na kariéru v oblasti zdravotnictví. Někdy programy budou kombinovat lidské třídy biologie s třídami ve fyzice, chemii, a dokonce geologie pomoci studentům naučit živé organismy spolupracovat.

Existuje více než čtyři tisíce vysokoškolské organizace v Evropě, od předních výzkumných institucí do malých, učení zaměřených vysokých škol. Evropa sama o sobě není tolik liší od ostatních kontinentů, sahající od polárního kruhu až po pobřeží Afriky.

Kombinované magisterské studium Biologie v Evropa - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Biologie v Evropa. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Evropa zde!

9 Výsledky v Biologie, Evropa Filter

Magistr v řízení kvality, hygieny a bezpečnosti potravin

IMF Business School Portugal
Online forma Kombinované 720 hodiny Přihlašování započato Portugalsko Portugalsko online

Mistr v oblasti bezpečnosti potravin a kvality umožňuje přizpůsobit vědecké poznatky v potravinářské oblasti právních předpisů v neustálé změny a aktualizovat kvalitativní normy platné v oblasti potravin. Studovat tento mistr vám také umožní získat znalosti o rozmanitosti potravinářského průmyslu, které existují na trhu a procesy, které se vztahují na každou z nich.

Master on-line bezpečnosti potravin

CESIF
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online

Tento magisterský stupeň je zaměřena na absolventy v chemii, biologii, farmacii, veterinární vědy, potravinářské technologie, agronomy nebo jakékoliv vysokoškolské vzdělání vztahující se k oblasti potravin.

Magisterský studijní program v potravinářském a jídlo vědy

Kristianstad University Sweden
Online forma Kombinované Kontaktuj školu Švédsko Kristianstad

Master program pro výživu a Meal vědy umožnit studentům využít služeb nezávislého, kritického a mezioborového celostní přístup k práci s výzkumem a vývojem potravin a jídel pro různé skupiny.

Magisterský výživě a kulinářské umění

OUS Royal Academy of Economics and Technology in Switzerland
Online forma Denní studium Kombinované 16 - 20 měsíce Přihlašování započato Švýcarsko Curych + 1 více

Na konci Mistra (MBA) ve výživě a kulinářského umění (Management Service Food) studijního programu absolventi bude kombinovat teorii s jejich pracovním experiance a zobrazení dobré znalosti výživy a kulinářské umění (Management Service Food).

Magisterský titul v udržitelném řízení rybolovných zdrojů

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Září 2020 Španělsko Las Palmas de Gran Canaria + 1 více

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: magisterský titul v oblasti udržitelného řízení rybolovných zdrojů. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Magisterský titul v oboru kvalita, hygiena a bezpečnost potravin

IMF Business School
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Magisterský titul v oblasti bezpečnosti potravin a kvality, umožňuje přizpůsobit se vědeckým poznatkům v oblasti potravin, jejich neustále se měnícím legislativním ustanovením a aktualizovat normy kvality platné pro bezpečnost potravin. Studium magisterského titulu v oblasti bezpečnosti potravin a kvality IMF nám také umožňuje získat široké zaměření na různorodost potravinářského průmyslu, která existuje na trhu, a znalosti procesů, které se v nich uplatňují.

Magistr statistik distančního vzdělávání

Hasselt University
Online forma Denní studium Kombinované 2 roky Září 2020 Belgie Hasselt Diepenbeek + 2 více

Jedním z principů jsme se zohledněním při nastavování vzdálenosti programu je, aby jej co nejblíže k programu On-Campus jak je to možné, a to nejen jeho obsahu a metodách výuky, ale také způsobu hodnocení studentů.

Master of Companion Animal Clinical Science

University of Copenhagen
Kombinace studia online a v kampusu Kombinované 4 - 6 roky Říjen 2021 Dánsko Kodaň

Master of Companion Animal Clinical Science je univerzita-založené další vzdělávání v aplikované a pokročilé veterinární metodologie, paraclinical dovednosti a klinické rozhodování. Získáte důkladné a aktualizované znalosti o našich povinných kurzech, na kterých budete pokračovat, když se specializujete na některý z našich specializačních tratí.

MRes v Biosciences

Swansea University
Kampus Denní studium Kombinované 1 - 3 roky Září 2020 Spojené království Swansea + 1 více

MRes in Biosciences vám poskytuje odborné výzkumné školení zakotvené v našich světových výzkumných skupinách zabudovaných do jednoho nebo více našich výzkumných témat v Biosciences. Z našich specializovaných zařízení budete těžit na cestě k dosažení vědecké kvalifikace skutečného rozlišení.