Dálkové magisterské studium Biologie - Dálkové magisterské studium Biologie hledejte zde!

Dálkové magisterské studium Biologie - Zde naleznete Dálkové magisterské studium Biologie

Biologie

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Biologické & Life Sciences pokrývá všechny aspekty studia živých organismů, od pochopení gen řízení ekosystémů. Můžete studovat: Anatomické vědy, zvířat, rostlin a environmentální vědy, molekulární a buněčná biologie, fyziologie a.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Dálkové magisterské studium Biologie - Veškeré informace o Dálkové magisterském studiu Biologie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

Čtěte více

Magistr Udržitelného Zemědělství

Charles Sturt University
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíců January 2018 Austrálie Orange + 1 více

Program CSU pro udržitelné zemědělství je flexibilní a je navržen tak, aby vyhovoval potřebám zemědělství tím, že studentům poskytne potřebné dovednosti k vyvážení přírodních zdrojů, lidských a ekonomických faktorů, které ovlivňují zemědělskou udržitelnost. [+]

Program CSU pro udržitelné zemědělství je flexibilní a je navržen tak, aby vyhovoval potřebám zemědělství tím, že studentům poskytne potřebné dovednosti k vyvážení přírodních zdrojů, lidských a ekonomických faktorů, které ovlivňují zemědělskou udržitelnost.

Proč studovat tento kurz?

CSU Master of Udržitelné zemědělství spojuje studie ve třech klíčových oblastech udržitelnosti: zemědělské a přírodní systémy, zemědělství a humanitní vědy. Prostřednictvím vývoje tvůrčích a kritických pohledů na udržitelnost se kurz zaměřuje na inovativní způsoby zlepšování zemědělství ve střednědobém až dlouhodobém horizontu. Absolventi jsou vybaveni tak, aby poskytovali vedoucí postavení v oblasti politiky, výzkumu a strategického řízení, který je relevantní pro širokou škálu průmyslových kontextů.... [-]


Magistr živočišné Vědy

Charles Sturt University
Campus nebo Online Denní studium Kombinované 18 - 36 měsíců January 2018 Austrálie Wagga Wagga + 1 více

CSU Master of Animal Science má za cíl podporovat pokročilou kritickou reflexi o odborné praxi v živočišném průmyslu, připravuje absolventy na vedoucí pozici. [+]

CSU Master of Animal Science má za cíl podporovat pokročilou kritickou reflexi o odborné praxi v živočišném průmyslu, připravuje absolventy na vedoucí pozici.

Proč studovat tento kurz?

Mistr živočišné vědy má za cíl:

poskytnout příležitost pokračovat v celoživotním učení v souladu s posláním univerzity;uspokojit vzdělávací potřeby odborníků pracujících v neustále se vyvíjejícím odvětví živočišné výroby;podporovat získávání pokročilých analytických dovedností, řešení problémů a koncepčních poznatků, které umožní studentům převzít vedoucí postavení v odvětví živočišné výroby;podpořit excelenci v oblasti stipendia a / nebo zaměřeného výzkumu v oblasti kázeňského kandidáta.... [-]

Magistr Statistik Distančního Vzdělávání

Hasselt University
Online forma Denní studium Kombinované 2 let September 2018 Belgie Hasselt Diepenbeek + 2 více

Jedním z principů jsme se zohledněním při nastavování vzdálenosti programu je, aby jej co nejblíže k programu On-Campus jak je to možné, a to nejen jeho obsahu a metodách výuky, ale také způsobu hodnocení studentů. [+]

Od akademického roku 2014-2015 je Master of Statistics postupně nabízen jako program dálkového vzdělávání (DL) vedle a souběžně s programem on-campus.

Přihlášení k programu DL znamená, že jako student budete mít program z dálky, tj. Z domova, pracoviště nebo prakticky z jakéhokoli místa s přístupem k internetu.

Program on-and off-campus je nabízen paralelně, pokud možno prakticky synchronní a maximální flexibilita. Bude možné přepínat mezi programy na-školní areál a pryč-školní areál.

Výsledky obsahu a učení v rámci jednotlivých kurzů jsou identické.

V praxi se ukázalo, že studijní zátěž je příliš těžká na to, aby kombinovala program na plný úvazek (60 kreditů) s prací. Kombinace programu na částečný úvazek o 30 kreditů s (částečným) zaměstnáním se očekává, že bude proveditelný.... [-]