MASTERSTUDIES.CZ

Kombinované magisterské studium Biologie v Španělsko - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Biologie v Španělsko

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Biologické & Life Sciences studie často připravit studenty na kariéru v oblasti zdravotnictví. Někdy programy budou kombinovat lidské třídy biologie s třídami ve fyzice, chemii, a dokonce geologie pomoci studentům naučit živé organismy spolupracovat.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované magisterské studium Biologie v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Biologie v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

3 Výsledky v Biologie, Španělsko Filter

Master on-line bezpečnosti potravin

CESIF
Online forma Kombinované 1 rok Kontaktuj školu Španělsko Španělsko online

Tento magisterský stupeň je zaměřena na absolventy v chemii, biologii, farmacii, veterinární vědy, potravinářské technologie, agronomy nebo jakékoliv vysokoškolské vzdělání vztahující se k oblasti potravin.

Magisterský titul v udržitelném řízení rybolovných zdrojů

Universidad de Las Palmas de Gran Canaria
Kampus Denní studium Kombinované 1 rok Září 2020 Španělsko Las Palmas de Gran Canaria + 1 více

Centrum: Fakulta mořské vědy Kvalifikace: magisterský titul v oblasti udržitelného řízení rybolovných zdrojů. Typ: Mistr. Rama Sciences. ECTS kreditních hodin: 25

Magisterský titul v oboru kvalita, hygiena a bezpečnost potravin

IMF Business School
Online forma Denní studium Kombinované 12 měsíce Přihlašování započato Španělsko Madrid + 1 více

Magisterský titul v oblasti bezpečnosti potravin a kvality, umožňuje přizpůsobit se vědeckým poznatkům v oblasti potravin, jejich neustále se měnícím legislativním ustanovením a aktualizovat normy kvality platné pro bezpečnost potravin. Studium magisterského titulu v oblasti bezpečnosti potravin a kvality IMF nám také umožňuje získat široké zaměření na různorodost potravinářského průmyslu, která existuje na trhu, a znalosti procesů, které se v nich uplatňují.