$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Biologie v Španělsko - Girona - Zde naleznete magisterské studium Biologie v Španělsko - Girona

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu. Při studiu biologických & Life Sciences, se studenti učí různé vlastnosti přírodních věd. V závislosti na oblasti zaměření mohou studenti studovat lidské tělo, rostlinné biologii, ne… Čtěte více

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Při studiu biologických & Life Sciences, se studenti učí různé vlastnosti přírodních věd. V závislosti na oblasti zaměření mohou studenti studovat lidské tělo, rostlinné biologii, nebo zvířecí vědy, aby pomohla s reálných problémů.

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Girona Město leží na severovýchodě Katalánska. Je to hlavní město provincie Catalonia, Španělsko. To má populaci, která se pohybuje kolem 100 tisíc lidí. To je domácí město University of Girona.

Magisterské studium Biologie v Španělsko - Girona - Veškeré informace o magisterském studiu Biologie v Španělsko - Girona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Girona zde!

Méně
Další informace o studiu ve Španělsku
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Oblíbené Nejnovější Název
  • Oblíbené
  • Nejnovější
  • Název
University of Girona - Smart Healthcare Master
Girona, Španělsko

Vyškolíme vás jako profesionála a výzkumného pracovníka s teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi v molekulární a buněčné biologii použitelnými v biotechnologických a ... +

Vyškolíme vás jako profesionála a výzkumného pracovníka s teoretickými znalostmi a praktickými dovednostmi v molekulární a buněčné biologii použitelnými v biotechnologických a biomedicínských oblastech: genomová analýza, transkriptomická a proteomika organizací, zejména u lidí. Až 60% z celkových kreditů za praktický výcvik ve výzkumných laboratořích vedených multidisciplinárním týmem lektorů z Ústavu biologie a lékařských věd UdG a Institutu biomedicínského výzkumu Girona (IdiBGi) ve Fakultní nemocnici Dr. Josepa Truety. -
Magistr
Spanish (Spain)
Kampus