MASTERSTUDIES

Magisterské studium Bioinformatika Rusko - Zde naleznete magisterské studium

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Bioinformatika se týká použití počítačových přístupů k chápání biologických procesů. Technologie dnes nám vysokokapacitní analýzu genů a proteinů, které činí za nutné začlenit informatiky při řešení biologických problémů.

Rusko, nebo také oficiálně známá jako Ruská federace, je země v severní Eurasii. Vzdělávání v Rusku je poskytována převážně státem, a je regulována ministerstvem školství a vědy. V Rusku, to trvá asi 70% tréninkového času na kontaktní výuky s učitelem, zbytek 30% zátěže věnována nezávislé studie materiálu.

Magisterské studium Bioinformatika Rusko. Veškeré informace o magisterském studiu Bioinformatika v Rusko. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Bioinformatika, Rusko Filter

Absolvent - Algoritmická Bioinformatika

St. Petersburg Academic University of the Russian Academy Of Sciences
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
4 semestry
Kampus

V laboratoři biologie algoritmické pod vedením profesora Pavla Pevzner, University of California otevřela specializované magisterský program v algoritmické bioinformatiky ...

Čtěte více