MASTERSTUDIES

Magisterské studium Bioinformatika Nizozemsko - Zde naleznete magisterské studium

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Bioinformatika se týká použití počítačových přístupů k chápání biologických procesů. Technologie dnes nám vysokokapacitní analýzu genů a proteinů, které činí za nutné začlenit informatiky při řešení biologických problémů.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Magisterské studium Bioinformatika Nizozemsko. Veškeré informace o magisterském studiu Bioinformatika v Nizozemsko. Kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Bioinformatika, Nizozemsko Filter

Mistr Bioinformatiky a Systémové Biologie

Vrije Universiteit Amsterdam
Magistr
Zář 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Prostřednictvím genomických iniciativ bylo shromážděno velké množství dat. Poskytují jedinečnou příležitost prozkoumat tajemství života, porozumět více jeho složitosti, zlepši ...

Čtěte více