MASTERSTUDIES

Magisterské studium Bioinformatika v Asie - Zde naleznete magisterské studium Bioinformatika v Asie

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Bioinformatika se týká použití počítačových přístupů k chápání biologických procesů. Technologie dnes nám vysokokapacitní analýzu genů a proteinů, které činí za nutné začlenit informatiky při řešení biologických problémů.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Magisterské studium Bioinformatika v Asie - Veškeré informace o magisterském studiu Bioinformatika v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

2 Výsledky v Bioinformatika, Asie Filter

Mistr v bioinformatice

University of Bologna
Magistr
Říj 2020
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Mezinárodní bioinformatika v Bologni řeší tyto otázky a zaměřuje se na získání poznatků a odborných znalostí v konkrétních oborech biologie, biotechnologie a lékařství, kde je ...

Čtěte více

MSc v bioinformatice

Perdana University
MSc
Led 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2&nbsp;-&nbsp;3 roky
Angličtina
Kampus

Na Perdana University pro datové vědy v Perdana University se snažíme získat přehled o širokém spektru biologických výzkumných otázek s využitím řady matematických, statistick ...

Čtěte více