MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Bezpečnost v Nizozemsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Bezpečnost v Nizozemsko

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

Nizozemsko je země voliče z Nizozemského království, skládající se z dvanácti provincií v severozápadní Evropy a tři ostrovy v Karibiku. Anglicky mluvící studenti budou mít žádné problémy s nalezením vhodných kurzů. Pro zahraniční studenty se vztahují na vysokých školách v Nizozemsku, několik stipendií jsou k dispozici.

Kombinované studium magisterské studium Bezpečnost v Nizozemsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Bezpečnost v Nizozemsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Bezpečnost, Nizozemsko Filter

Magistr v mediálních studiích se specializací na digitalizaci, dohled a společnosti

Erasmus School of History, Culture and Communication - Erasmus University Rotterdam
Magistr
Zář 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
15 May 2021
Angličtina
Kampus

Digitalizace přináší mnoho příležitostí, ale také přináší globální výzvy v oblasti ochrany soukromí a bezpečnosti. Jaký je dopad rozšíření technologií dozoru na naše soukromí? ...

Čtěte více