MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Bezpečnost potravin Portugalsko zde!

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Vzhledem k tomu, jídlo je základní životní nutností, je třeba udržet v bezpečí před kontaminací, aby se zabránilo onemocnění nebo infekci. bezpečnosti potravin odborníci mají za úkol pozorování a testování vzorků potravin k zajištění integrity produktů za účelem ochrany obecnou populaci.

Portugalsko, oficiálně Portugalská republika, je stát ležící v jihozápadní Evropě na Pyrenejském poloostrově. Portugalsko je 900 let, a to i přesto, že má relativně malý prostor, to hrálo klíčovou roli ve světové historii. Universidade do Porto je nejvíce populární cizinců, které se skládají z 11% zahraničních studentů.

Bezpečnost potravin v Portugalsko. Získejte všechny informace o Bezpečnost potravin a obraťte se na školu přímo zde.

1 Výsledky v Bezpečnost potravin, Portugalsko Filter

Magisterský titul v oboru kvality a technologie potravin

Instituto Politécnico de Viseu – Escola Superior Agrária (ESAV)
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Portuguese
Kampus

Obecné cíle tohoto kurzu Master jakosti potravin a technologie, akvizice a dalšího rozvoje vědeckých a technických znalostí v oblasti jakosti potravin a technologie.

Čtěte více