MASTERSTUDIES

Najděte nejlepší Kombinované studium Bezpečnost informačních technologií Tarragona

Mistři vydělal poté, co studenti dokončí bakalářský studijní program. Chcete-li získat mistry, je obvykle nutné k dokončení 12 až 18 kurzy přednášek, které se často týkají dokončení komplexní testy a / nebo diplomovou práci.

Magisterský titul v oboru počítačové bezpečnosti poskytuje znalosti a dovednosti k udržení a zajištění bezpečnosti různých a komplexní infrastruktury serverů, sítí a počítačů. Učí o vytvoření a zavedení bezpečných systémů, které zajišťují informace.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Kombinované studium Bezpečnost informačních technologií v Tarragona. Získejte všechny informace o Kombinované studium Bezpečnost informačních technologií a obraťte se na školu přímo v Tarragona!

1 Výsledky v Bezpečnost informačních technologií, Tarragona Filter

Mistr v počítačovém bezpečnostním inženýrství a umělé inteligenci

Universitat Rovira i Virgili
Magistr
Říj 2021
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus
Online forma

Cílem tohoto magisterského studia je poskytnout studentům odborné školení v oblasti počítačového inženýrství, telematického inženýrství a souvisejících oborech, které se speci ...

Čtěte více