MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Španělsko, oficiálně Španělské království, je suverénní stát a členský stát Evropské unie. Nachází se na Pyrenejském poloostrově v jihozápadní Evropě. Španělské univerzity regulovat přístup k vlastní stupňů a opravit akademické poplatky. Mohou také nabídnout neoficiální postgraduální tituly. Hlavní město Madrid má možná největší počet barů na obyvatele některého evropského města a velmi aktivní noční život.

Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Bezdrátová komunikace v Španělsko. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Bezdrátová komunikace, Španělsko Filter

Mistr v bezdrátových komunikací

Universitat Pompeu Fabra Barcelona
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Bezdrátová komunikace hrály klíčovou roli v posledních dvou desetiletích jako hlavní hnací síly inovací a ekonomického růstu v různých sférách společnosti.

Čtěte více