MASTERSTUDIES

Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko - Barcelona - Zde naleznete Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko - Barcelona

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Španělsko (Španělský: España) je různorodá země sdílení Pyrenejského poloostrova s ​​Portugalskem na západním konci Středozemního moře. Španělsko je považováno za exotické země v Evropě díky své přátelské obyvatele a uvolněný životní styl. Obvyklá doba pro univerzitní kurzy ve Španělsku je 4 roky, s výjimkou medicíny a dvojitých diplomů, které jsou 6. Madrid a Barcelona jsou dobře známé měst na celém světě pro svou kuchyni, pulsující noční život, a světově proslulého svébytným folklórem a slavnosti.

Být druhé největší město ve Španělsku, Barcelona je hlavním městem Katalánska provincie. To má více než 4 miliony obyvatel. Je to živé město, které hostí tisíce turistů ročně. To je doma k univerzitě v Barceloně mezi ostatními.

Kombinované studium magisterské studium Bezdrátová komunikace v Španělsko - Barcelona - Veškeré informace o Kombinované studium magisterském studiu Bezdrátová komunikace v Španělsko - Barcelona Ušetřete čas a kontaktujte školu v Španělsko - Barcelona zde!

1 Výsledky v Bezdrátová komunikace, Barcelona Filter

Mistr v bezdrátových komunikací

Universitat Pompeu Fabra Barcelona
Magistr
<
Denní studium
<
Kombinované studium
Angličtina
Kampus

Bezdrátová komunikace hrály klíčovou roli v posledních dvou desetiletích jako hlavní hnací síly inovací a ekonomického růstu v různých sférách společnosti.

Čtěte více