Magisterské studium Beauty Industry - Magisterské studium Beauty Industry hledejte zde!

Magisterské studium Beauty Industry - Zde naleznete magisterské studium Beauty Industry

Beauty Industry

Magisterský stupeň poskytuje pokročilé výuku v oboru, který zahrnuje více specifických znalostí, výzkumu a analýzy techniky a obchodních dovedností. Magisterský studijní obvykle soustředí na jeden aspekt obecného oboru, což znamená změnu absolvent odborníka, který je kvalifikován pro pozice vyššího orgánu.

Co je to mistr v kosmetickém průmyslu? Tento stupeň je zaměřen na odborné znalosti vlasů, nehtů a péči o pleť. Studenti se často seznámí nástrojů a postupů pro péči o tělo, tak i v chemii podílí na aplikaci produktů na pokožku a vlasy. Bakteriologie se vyučuje v programu tak, aby studenti pochopili důležitost hygieny, aby se zabránilo infekci na pracovišti. Protože se jedná o pokročilý stupeň, studenti také seznámí manažerských technik, obchodních plánů a rozpočtů, zákaznický servis a vládními nařízeními.

S magisterským titulem v kosmetickém průmyslu, studenti nyní nejen vyšší plat a postavení vyšší autoritu, ale často také jít do obchodu pro sebe. Tento průmysl roste a dobří manažeři jsou vždy v poptávce.

Celoroční trvá asi jeden rok dokončit, i když mohou studenti také muset mít pracovní zkušenosti jako požadavku na stupeň. Student by měl výzkum několik škol se dozvědět více o poplatcích a plány kursu, takže si můžete najít nejlepší kondici pro vás.

S magisterským titulem v kosmetickém průmyslu, absolventi často řídí kosmetické salony, zodpovědný za každodenní chod celého zařízení. Zákaznický servis a spokojenost jsou klíčové pro kosmetiček, holičů, talent agentů, produktové designéry a vývojáře, prodejní personál a jiní v kosmetickém průmyslu, delegování úkolů zaměstnanců ve správných množstvích a v závislosti na jejich úroveň dovedností, při zachování pracovních standardů.Mnozí absolventi navrhovat pracovní doby a budou aktualizovat na všech hygienických předpisů.

Chcete-li se dozvědět více o tom, co jsou k dispozici v kosmetickém průmyslu programy, hledat pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

Čtěte více

Magistr V řízení Industrie Krásy (Milan) - Italská Cesta

Il Sole 24 ORE Business School
Campus forma Denní studium 11 měsíců October 2018 Itálie Milán

Master se vyznačuje její praktické a operativní přístup výuky a přítomností prestižních reference od manažerů a úspěšných podnikatelů, stejně jako výlety a venkovní sezení v hlavních průmyslových značek. Mezi tématy, bude zvláštní pozornost věnována novým maloobchodních kanálů, e-komerce, až digitálních a nových nástrojů pro sociální média marketing. [+]

Inovativní program zaměřený na získání technické a manažerské dovednosti, aby se vešly do sektoru, který krásy a wellness, roste a roste potřeba specifické dovednosti.

Poučení z řídící jednotky, zcela v italském jazyce, Se vyznačují tím, praktické a provozní řezaných přednášek a přítomnosti prestižních výpovědí manažerů a úspěšných podnikatelů, stejně jako výlety a venkovní sezení v hlavních průmyslových značek.

Mezi tématy, bude zvláštní pozornost věnována novým maloobchodních kanálů, e-komerce, až digitálních a nových nástrojů pro sociální média marketing. Dostatečný prostor bude také věnován zkušenosti zákazníků a nové spotřebitelské nákupu zpracovává 3.0 a internacionalizace strategie průmyslu.... [-]


Krása Poradenství

Uptodate Fashion Academy
Campus forma Denní studium 6 měsíců April 2018 Itálie Milán

Kurz poskytne široký přehled o krajinu, pokud jde o módu, kosmetiku a celou oblast pohody (termální lázně, beauty farmě, fitness centrum, atd.). [+]

Krása Consulting

&nbsp

Třídy bude probíhat i italsky a anglicky

&nbsp

Kurz poskytne široký přehled o krajinu, pokud jde o módu, kosmetiku a celou oblast pohody (termální lázně, beauty farmě, fitness centrum, atd.).

Synergie v místě mezi světem krásy a módy jsou od nyní realitou.

Krásu a pohodu zkušeností na trhu trvalý růst a vždy hledají další a další specializované postavy.

&nbsp

&nbsp

Program kurzu

o módní make-up specialista - Módní Základní Make-up - Advance móda Make-up - Make-up Módní Trend portfolio

O globální image a životní koučování - Módní image poradenství - Móda Osobní Shopper - Bussines obrázku a Etiketa ... [-]