Hledat zde pro Dálkové programy Automatizace / Autonomní systémy

Najděte nejlepší Dálkové Automatizace / Autonomní systémy zde!

Automatizace / Autonomní systémy

Aby bylo možné úspěšně získat Masters kvalifikace, budete muset získat počet kreditů složením jednotlivých modulů. Většina učil Masters bude mít několik základních modulů, které musíte vzít a přenést za účelem získání kvalifikace. Posouzení výzkumné mistrů je téměř vždy výhradně jeden disertační modulu nebo projektu.

Mnoho průmyslových odvětví dnes spoléhají na autonomními systémy. Stroje a postupy používané v továrnách, například, jsou často navrženy tak, aby samoregulace nebo umožnit provoz s minimálním úsilím ze strany lidských pracovníků. Studenti v oblasti automatizace může zkoumat zásady nezbytné navrhovat tyto systémy.

Distanční vzdělávání nebo distanční vzdělávání je způsob, jak dosáhnout vzdělání a poučení, často na individuální bázi, pro studenty, kteří nejsou fyzicky přítomni na akademické půdě.

Nejlepší Dálkové Automatizace / Autonomní systémy. Získejte všechny informace o Dálkové Automatizace / Autonomní systémy a obraťte se na školu přímo zde!

Čtěte více

Magistr V Průmyslové Automatizaci

INESEM Business School
Online forma Kombinované Přihlašování započato Španělsko Spain Online

Průmyslová automatizace se neustále obnovuje, což umožňuje společnostem získat konkurenční výhody z hlediska výroby. Udělat kvalifikovaný inženýr pro integraci nových výrobních technologií, je konec magisterského oboru průmyslové automatizace. Získejte vysoce kvalifikovaný profil požadovaný průmyslovými podniky a zajistěte si práci v nové profesi s velkými očekáváními do budoucna. [+]

Průmyslová automatizace se neustále obnovuje, což umožňuje společnostem získat konkurenční výhody z hlediska výroby. Udělat kvalifikovaný inženýr pro integraci nových výrobních technologií, je konec magisterského oboru průmyslové automatizace . Získejte vysoce kvalifikovaný profil požadovaný průmyslovými podniky a zajistěte si práci v nové profesi s velkými očekáváními do budoucna.

Proč tě připravuje?

S Master v průmyslových automatizaci budete mít možnost získat potřebné dovednosti pro spuštění automatizovaných systémů v průmyslu, od počátečního bodu. Rozlišujete různé komponenty a konfigurace, které mají místo v průmyslové automatizaci. Naučíte se rozvíjet jak na úrovni automatizace pomocí kabeláže, tak i na úrovni programování programovatelných automatů a procesních monitorovacích systémů, jako jsou SCADA a HMI.... [-]


Master Of Engineering (Průmyslová Automatizace)

Engineering Institute Of Technology
Online forma Kombinované 2 let January 2019 Austrálie Perth

V tomto akreditovaném a prestižním programu získáte dovednosti a know-how v nejnovějších a vyvíjejících se technologiích v oblasti přístrojové techniky, řízení procesů a průmyslové automatizace. [+]

Engineering Institute Of Technology potěšením vám přinese Master of Engineering (průmyslové automatizační) ** program k dispozici jak plně online a na akademické půdě v Austrálii. Přečtěte si prosím níže podrobnosti o obou možnostech doručení.

V tomto akreditovaném a prestižním programu získáte:Dovednosti a know-how v nejnovějších a vyvíjejících se technologiích v oblasti přístrojové techniky, řízení procesů a průmyslové automatizacePraktické vedení a zpětná vazba odborníků z oblasti průmyslové automatizace z celého světaŽivé znalosti z rozsáhlých zkušeností odborných instruktorů, spíše než z teoretických informací získaných z knih a vysokých školDůvěryhodnost a respekt jako odborník na místní automatizaci ve vaší firměGlobální síťové kontakty v oboruZlepšené možnosti kariéry a příjmyCenná a akreditovaná kvalifikace Master of Engineering (Industrial Automation) **... [-]