Magistr

Všeobecné informace

Popis programu

Kurz obsahuje povinné jádro odborných předmětů souvisejících s všech vědních oborů. Předměty v jádru poskytují páteř dovedností důležitých pro profesionální vědce, být oni se zabývali ve výzkumu, vědě podniky, průmyslová odvětví nebo vládními organizacemi. To jsou dovednosti, komunikace, kritická analýza, řízení projektů a inovací a komercializace. Profesionální část je doplněna výběrem rozsáhlé studie v konkrétním vědy nebo matematika disciplíně, nebo ve vědecké řízení. Studenti mají také možnost provádění výzkumného projektu, s výhradou schválení ze strany fakulty. Pro studenty s vhodnými úroveň dosaženého vzdělání uvažují o výzkumu míru, tento kurz poskytuje cestu k PhD.Studenti v mořské vědě a management hlavní jsou vystaveny multi-disciplinární a cross-institucionální kurzu, s vyvrcholení projektu učil v Sydney Institute of Marine Science (SIMS) a více cyklus přednášek a praktických složek pomocí real-životní data z Australian Integrovaný Marine Observatory systém.

Předmět poskytuje absolventům analytických nástrojů a disciplinární znalostí, v kombinaci s kreativním, logické přístupy k řešení problémů a odborné dovednosti, které usnadňují reálného světa uplatňování vědy jako projektový management, řízení IP a komercializace.

Kariérní možnosti se liší v závislosti na zvolené hlavní, ale všichni absolventi mají školení v odborných atributy, které zaměstnavatelé hledají. Dovednosti se naučil rozšířit profesní obzory a zlepšit vyhlídky na povýšení v rychle se vyvíjejících vědeckých profesích. Absolventi všech oborů může také přistoupit ke kariéře v oblasti výzkumu prostřednictvím vstupu na PhD.Absolventi biomedicínského inženýrství dur bude dobře připravena na kariéru v oblasti zdravotnického prostředku a biotechnologické společnosti, vládní politika a regulace, nemocnice a výzkumné organizace, kde se vyžaduje schopnost kombinovat biologii a inženýrské znalosti a dovednosti. Absolventi mořské vědy a management velkých může pokračovat v kariéře po celém světě v soukromých a veřejných agentur, nebo jako soukromé konzultanty v oblastech, jako je politika a zachování, rybolovu, udržitelnost životního prostředí a řízení, posouzení dopadu cestovního ruchu a vzdělávání.Absolventi životního prostředí řízení změn hlavních může najít řídících postech ve vládních agenturách, soukromým sektorem a komunitních organizací zabývajících se biologické rozmanitosti, hospodaření v pobřežních zónách, přizpůsobení se změně klimatu, politiky životního prostředí, životního prostředí sanace, udržitelnost životního prostředí, rybolovu, infrastruktury, půdy a vodní zdroje, národní parky a volně žijících živočichů, plánování a řízení přírodních zdrojů. Forenzní věda hlavní Absolventi mohou zaujmout postavení v policejní forenzní laboratoře, státní a federální agentury vymáhání práva, vláda a soukromé soudní nebo detekce drog laboratoře, celní a agentury ochrany státních hranic, a na ochranu životního prostředí agentury.Absolventi matematických a statistických modelování hlavních může očekávat, že uplatňovat své logistické, statistické a modelování dovednosti v kariéře v široké škále různých organizací a odvětví, včetně bankovnictví a finančnictví, zdravotnictví, informační technologie, a průzkum trhu. Kariérní možnosti pro lékařské absolventy Biotechnology hlavních patří manažerské pozice v oblasti veřejného zdraví nemocnicích jednotky, nebo vládních útvarů, nebo jako političtí analytici a konzultanti, která poskytuje spojení s orgány, jako je oddělení státní zdravotnictví. Absolventi mohou rovněž pokračovat manažerské pozice v diagnostických zdravotnických laboratořích, nebo ve farmaceutických či biotechnologických společností. Absolventi Science řízení dur jsou zaměřeny na kariéru v oblasti řízení průmyslových odvětví vědy a organizací. Tato významná je speciálně navržen pro vědecké absolventů, kteří dělají, nebo čekat, že, přechod na řídicích funkcích v místě svého zaměstnání.

Poslední aktualizace Bře 2013

Informace o škole

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industr ... Čtěte více

At UTS, we think differently: we take global approach to education that has innovation at its core. What’s more, we’re a university for the real world. All our courses are closely aligned with industry need, so what you learn will prepare you for your future career. Méně