MASTERSTUDIES

Magisterské studium Mount Eliza. Více informací a kontakty na magisterské studium v Mount Eliza.

Master 's titul je postgraduální akademický titul. Člověk musí již bakalářský titul ucházet se o master 's programem. Většina pán 'studijní program bude požadovat, aby studenti dokončit hlavní ' s práce nebo výzkumné papír.

Master, který trvá jeden až dva roky školní docházky pro příjem, může pomoci studentům zlepšit jejich odborné dovednosti a získat znalosti ve zvoleném oboru. Toto zlepšení dovedností a znalostí může vést k vysoce kvalifikované pracovní kariéru s příležitostí k povýšení.

 

Austrálie je ostrovní stát a kontinent na jižní polokouli, v SW Pacifiku, členský stát společenství.

Historicky byl místem pro rekreační obydlí, Mount Eliza má mnoho center terciárního vzdělávání. Mnoho institucí vyššího vzdělávání se objevují, ale Melbourne Business School je nejpopulárnější zde.

Magisterské studium Mount Eliza. Informace o magisterském studiu Mount Eliza. Ušetřete čas a kontaktujte školu Mount Eliza přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Vzdělávání Řešení

Center for Creative Leadership
Magistr
Zář 2021
<
Kombinované studium
Kampus

Centrum má vlastní řešení, jsou o budoucnosti vedení vývoje. Oslovujeme individuální vůdce rozvojové potřeby a zároveň založení systematické, integrované postupy vedoucí rozvo ...

Čtěte více