MASTERSTUDIES

Magisterské studium Burwood. Více informací a kontakty na magisterské studium v Burwood.

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Vydělávat pokročilého stupně, jako Master nabízí možnost zvýšit své dovednosti set a možná i zlepšit své příležitosti na trhu práce ve stejnou dobu. Magisterských programů mohou být nabízeny on-line, nebo na částečný úvazek, takže studenti mohou sledovat své vzdělání způsobem, který je pro ně výhodná.

 

Austrálie vzdělání je převážně v kompetenci vlády. Vláda plně financuje veřejné vysokoškolské vzdělání, zatímco částečně financuje soukromý univerzitní vzdělání.Austrálie je anglicky mluvený země, většina studentů ze zemí, jejichž angličtina je první jazyk často miluje studium v ​​této zemi

Magisterské studium Burwood. Informace o magisterském studiu Burwood. Ušetřete čas a kontaktujte školu Burwood přímo zde.

nalezené výsledky Filter

Mistr filozofie (electromaterials)

Deakin University - Institute for Frontier Materials
Magistr
Led 2022
<
Denní studium
<
Kombinované studium
<
2 roky
Angličtina
Kampus

Master of Philosophy (Elektromateriály) poskytuje jedinečný výcvik v oblasti výzkumu, který vás připraví na řadu vzrušujících budoucích kariér. Poskytuje jak cestu k budoucím ...

Čtěte více