$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Magisterské studium Audit v Francie - Pau - Zde naleznete magisterské studium Audit v Francie - Pau

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.Studenti velitele auditu získá teoretické a praktické znalosti týkající se auditu, účetnictví a obchodních analýz a prax… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Studenti velitele auditu získá teoretické a praktické znalosti týkající se auditu, účetnictví a obchodních analýz a praxe. Absolventi mají možnost pracovat ve výzkumu, jakož i poradenství a akademické sféry.

Francie je v současné době patří mezi 20 zemí s nejlepšími výsledky z hlediska ekonomiky kvůli jejich vynikající výsledky orientované vysokoškolské vzdělávání. Většina kurzů na vysokých školách jsou nabízeny ve francouzském jazyce. Francie má 60 veřejných a 100 soukromých vysokých škol.

Pau je město, obec a město Pyrénées-Atlantiques oddělení, Francie. To je doma k nejkrásnějším výhledem na Zemi. Pau má více než 80.000 lidí a je doma k univerzitě Pau.

Magisterské studium Audit v Francie - Pau - Veškeré informace o magisterském studiu Audit v Francie - Pau Ušetřete čas a kontaktujte školu v Francie - Pau zde!

Méně
Další informace o studiu ve Francii
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
Doporučeno Nejnovější Název
ESC PAU Business School
Pau, Francie

Master program se skládá z 3 let školení.

Master program se skládá z 3 let školení. -
Magistr
Denní studium
2 roky
Angličtina, Francouzština
Zář 2022
Kampus