close

Filtry

Zobrazit výsledky

Najděte nejlepší Audiovizuální komunikace Itálie zde!

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní… Čtěte více

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Audiovizuální komunikace v Itálie. Získejte všechny informace o Audiovizuální komunikace a obraťte se na školu přímo zde.

Méně
format_list_bulleted Filtry
NABA
Milán , Itálie

Studenti Master v kreativní reklamě se zaměří na rozvoj různých dovedností v copywritingu, vyprávění příběhů a uměleckých směrech, aby navrhli ADV kampaně.

Studenti Master v kreativní reklamě se zaměří na rozvoj různých dovedností v copywritingu, vyprávění příběhů a uměleckých směrech, aby navrhli ADV kampaně. -
Magistr
Denní studium
Angličtina, Italština
Říj 2020
Kampus
 

TIP! Pokud jste zástupce školy a chcete své programy přidat do naší nabídky, kontaktujte nás zde