MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Hongkong - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Hongkong

Mistři je první úroveň absolventa kurzu a lze je získat poté, co obdrží bakalářský titul. Vydělávat pány obvykle vyžaduje dva roky na plný úvazek studie, která činí 36 až 54 kreditů semestr.

 

Student atmosférických věd se učí o různých procesech souvisejících s atmosférou Země, systémy, které ji ovlivňují, a účinky atmosféry na jiné systémy. Oblasti studia zahrnují klimatologii, aeronomii a meteorologii.

Hong Kong, nachází na jižním pobřeží Číny, v zemi je jedním ze dvou zvláštních administrativních oblastí v republice Číny. Hong Kong 's vyšší vzdělání je umístěna v struktuře Anglie, jakož i mezinárodních systémů. Je řízen země 's Education Bureau.

Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Hongkong - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Atmosférické vědy v Hongkong. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Atmosférické vědy, Hongkong Filter

MPhil v atmosférické environmentální vědě

The Hong Kong University of Science and Technology
Manažerské kurzy 01 January 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Cílem programu MPhil je vyškolení postgraduálních studentů k nezávislému výzkumu v oboru Atmosférická environmentální věda. Je nutné předložit a úspěšně obhájit práci na zákla ...

Čtěte více