MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Asie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Asie

Mistři odkazuje na dokončení v magisterském studijním programu, který připravuje studenty prohloubit své znalosti v určité záležitosti nebo rozvíjet svou kariéru. Většina mistrů jsou poskytovány ze strany státních nebo veřejných vysokých škol.

Student atmosférických věd se učí o různých procesech souvisejících s atmosférou Země, systémy, které ji ovlivňují, a účinky atmosféry na jiné systémy. Oblasti studia zahrnují klimatologii, aeronomii a meteorologii.

Jako největší a nejlidnatější kontinent na světě, Asie se skládá z nejrůznějších etnik, kultur, prostředí, ekonomie, historické vazby a vládních systémů.

Kombinované magisterské studium Atmosférické vědy v Asie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Atmosférické vědy v Asie. Ušetřete čas a kontaktujte školu v Asie zde!

1 Výsledky v Atmosférické vědy, Asie Filter

MPhil v atmosférické environmentální vědě

The Hong Kong University of Science and Technology
Manažerské kurzy 01 January 2020 Denní studium Kombinované Angličtina Campus forma

Cílem programu MPhil je vyškolení postgraduálních studentů k nezávislému výzkumu v oboru Atmosférická environmentální věda. Je nutné předložit a úspěšně obhájit práci na zákla ...

Čtěte více