MASTERSTUDIES

Magisterské studium Arménie. Více informací a kontakty na magisterské studium v Arménie.

Arménie klade velký důraz na vysokoškolské vzdělávání, a to je patrné na vynikající studijní programy k dispozici pro ty, kteří hledají a magisterský studijní program v Arménii. V posledních letech se vzdělávací systém v Arménii prošla značným vývojem, což umožňuje tituly získal, aby byly srovnatelné s těmi v jiných evropských univerzitách. Arménie má rostoucí populaci mezinárodních studentů, obohacující vzdělávací zkušenosti učením se od rozdílů a alternativních perspektiv. Navíc, cenově dostupné náklady na bydlení, bohaté kulturní dědictví, expert fakulty, a na mezinárodní úrovni orientované programy, aby mistr v Arménii nejlepší volba pro mnoho studentů.

Vývoj v oblasti vysokoškolského Arménie vzdělávacího systému vedla k špičkových magisterských programů v různých předmětů, jako je strojírenství, energetiky, fyzika, podnikání, ekonomie a matematiky, abychom jmenovali alespoň některé.Pro studenty, kteří hledají Master v Arménii, existuje řada možností, jak uspokojit potřeby většiny každého studenta, včetně na plný úvazek, na částečný úvazek, a on-line studií.

Pokud Mistr v Arménii zvuky, které vás zajímají, pak se podívejte prostřednictvím programů níže a najít ten, který Vám nejvíce vyhovuje!

nalezené výsledky Filter

Mistr V Manažerských Informačních Systémech

Eurasia International University
Magistr
<
Denní studium
<
2 roky
Angličtina
Kombinace studia online a v kampusu
Kampus
Online forma

Program MIS (Management Information Systems) studuje obchodní management i IT technologie, aby pochopil, jak společnosti a jednotlivci mohou používat data k informování a zlep ...

Čtěte více