MASTERSTUDIES

Kombinované magisterské studium Archivnictví v Makedonie - Zde naleznete Kombinované magisterské studium Archivnictví v Makedonie

Magisterský studijní program vám dává možnost buď dále své znalosti o konkrétní otázku nebo vzletu v úplně jiným způsobem pomocí dovednosti, které jste získali z předchozího bakalářského titulu.

Archivní věda se týká uchování materiálů pro společnost. Vědci v oblasti archivních věd se mohou dozvědět o správě a uchování digitální knihovny. Mnoho archivářů pracuje v soukromém sektoru a katalogizuje důležité administrativní dokumenty společnosti.

Makedonie 's velké množství přírodních a kulturních zajímavostí, aby bylo atraktivní destinací návštěvníků. Skopje je země 's politickou, kulturní, ekonomické a akademické centrum a má několik univerzit.

Kombinované magisterské studium Archivnictví v Makedonie - Veškeré informace o Kombinované magisterském studiu Archivnictví v Makedonie. Ušetřete čas a kontaktujte školu zde!

1 Výsledky v Archivnictví, Makedonie Filter

Magisterský titul v oboru informační vědy a techniky

University For Information Science And Technology
Manažerské kurzy
Září 2020
<
Denní studium
<
Kombinované
Angličtina
Campus forma

Komunikační sítě je vzrušující oblast, která se vyvíjí velmi rychle a stále hodně pozornosti od vědců a akademickou obec. Avšak to, co je důležitější, je fakt, že firmy a souk ...

Čtěte více