MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Rochester - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Rochester

Mistři se uděluje studentům, kteří dokončili studium postgraduální úrovně v určitém oboru nebo oblasti odborné praxe a zároveň demonstruje vysokou úroveň mistrovství během procesu.

Architektura je obchod, podle kterého jsou budovy navrženy a pak postavena. To zahrnuje použití technologie, materiály a životní prostředí, aby byly splněny požadavky zákona a těch smluvní stavbu.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Roanoke je nezávislé město se nachází ve společenství Virginie. Vyšší vzdělávací instituce ve městě běžet 2 roky a 4 roky studijních programů v řadě případů.

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Rochester - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Spojené státy americké - Rochester Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Rochester zde!

1 Výsledky v Architektura, Rochester Filter

Mistr architektury

Rochester Institute of Technology (RIT)
Magistr
24 Srp 2020
<
Denní studium
<
3 roky
Angličtina
Kampus

V době významného přechodu v profesi umožňuje program architektury RIT plné začlenění dovedností a znalostí, které jsou důležité pro architektku 21. století. Program produkuje ...

Čtěte více