MASTERSTUDIES

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Philadelphie - Zde naleznete magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Philadelphie

Magisterský studijní program je akademický titul uděluje jednotlivcům, kteří úspěšně naznačovat vyšší úroveň odborných znalostí. Existují dva hlavní typy mistrů - učil a výzkumu.

K tomu, aby struktury a chování nové struktury byly splněny technické a estetické požadavky, je potřeba vstup osob znalých v architektuře. To zahrnuje vytvoření výkresů, přičemž měření a občas zprostředkování kompromisy.

United States of America je velká země v Severní Americe, často označované jako "USA ", "USA ", "Spojené státy ", "Amerika ", nebo prostě " státy ". Americké vysoké školy jsou financovány "školného " účtované studentovi, který je často velmi drahé, velmi často sahající až do desítek tisíc dolarů ročně.

Philadelphia je největší město v Pennsylvánii. Spolu s vysokoškolskými zařízeními město je známé pro umění a kulturu. Na východním pobřeží, Philadelphia je druhým nejvíce studentů koncentrované město.

Magisterské studium Architektura v Spojené státy americké - Philadelphie - Veškeré informace o magisterském studiu Architektura v Spojené státy americké - Philadelphie Ušetřete čas a kontaktujte školu v Spojené státy americké - Philadelphie zde!

1 Výsledky v Architektura, Philadelphie Filter

Mistr architektury

Thomas Jefferson University
Spojené státy americké, Philadelphie
Manažerské kurzy
Srpen 2020
<
Denní studium
<
2 roky
01 May 2019
Angličtina
Campus forma

Jefferson Master of Architecture Program je první-profesionální postgraduální program určený k přípravě studentů pro profesionální architektonické praxe prostřednictvím rozvoj ...

Čtěte více